פסי ואופיר | מגזין חתונות – מיי דיי

פסי ואופיר

קשה לנו להחליט היום ממה אנחנו מתרגשות יותר – מהתמונות המושלמות שתפס הצלם הנהדר ג׳ן סלדקוב מיום החתונה של פסי ואופיר או מהסיפור המרגש של השניים. מה שבטוח, פוסט החתונה של פסי ואופיר כולל את כל המרכיבים שאנחנו הכי הכי אוהבות – צילומים טבעיים ואיכותיים, כלה ייחודית ויפיפיה וסיפור אהבה מקסים. אז שנתחיל?  

פסי היא שפית פרטית שנולדה בניו יורק ובשנים האחרונות חיה על קו ניו יורק, פריס וישראל. כמה שבועות לפני יום הולדתה ה29 החליטה שכאן יהיה ביתה ועשתה עליה. הבחירה שלה ללא ספק הייתה מצויינת מכיוון שכמה חודשים לאחר מכן בזמן שהלכה לחנות ציוד למסעדות פגשה בבחור בשם שי שמבלי להכיר אותה בכלל החליט לשדך לה את חברו הטוב ביותר – אופיר.

אבל כמו כל דבר מציאות לחוד ואגדות לחוד וההתחלה של פסי ואופיר לא הייתה חלקה. הם נפרדו אחרי כמה דייטים אבל שמונה חודשים לאחר מכן אופיר התקשר לפסי ושיכנע אותה לתת לזה סיכוי נוסף. משם האהבה כבר פרחה וכך הגענו ליום החתונה המרגש של השניים – יום שתוכנן תוך חודשיים בלבד.

בהתחלה חלמה פסי להתחתן בחתונה קטנה ואינטימית מתחת לעץ הזית שם הציע לה אופיר נישואין אבל בגלל שאופיר מגיע ממשפחה גדולה הם העדיפו לא לוותר על הנוכחות של האנשים שחשובים להם והחליטו על מקום מקסים בשם ארץ קדם. את החתונה הם תכננו תוך חודשיים תוך התמקדות בדברים שהכי חשובים להם – המסורות שהם מביאים כל אחד מביתו וכך היה. יום החתונה עצמו היה מפגש תרבותי מרגש: אורחים מכל העולם מכל העדות ומכל הסוגים הגיעו כדי לחגוג איתם – אוסטרלים, רוסים, תימנים, ישראלים, צרפתים , דרום אמריקאים, היפים, עשירים, חסידים, חילוניים.. כל האנשים שפסי הכירה במסעות שלה בעולם וכמובן החברים והמשפחה מישראל של אופיר. אנשים מכל קצוות הקשת רוקדים ביחד וצוהלים.. אין מקסים מזה.

 לוק החתונה ההורס של פסי היה מצד אחד צנוע ואצילי ומצד שני שיקי מדוייק והכי נכון שיש.  אל המעצבת שלה עדה חפץ היא הגיעה במקרה כשנסעה לשם כדי לאסוף שמלות לתרומה. היא ישר התאהבה באיכות של השמלות ואין ספק שהבחירה שעשתה הייתה מושלמת עבורה.

חלק חשוב מאד מהחתונה היה הרקע הרוחני של השניים במיוחד ופסי ואופיר בילו הרבה זמן לפני החתונה בלמידה את הרקע הרוחני אחד של השנייה ואיך לשלב בין השניים בחתונה. את הקבלת פנים הם עשו ברוח חסידית כאשר אופיר היה באזור עם הגברים שם הם שרו ובירכו אחד את השני עם וויסקי וודקה. פסי הייתה באזור הנשים שם שרו לה מזמורים יפיפיים והיה הרכב עם נבל מנדולינה וכינור.

 מכיוון שהם לא נפגשו לפני החופה המפגש היה מרגש מאד. בחופה עצמה קרא הרב לכל הרווקים לבוא ולהחזיק חלק מהבד של החופה לברכה מה שגרם לפסי ואופיר להרגיש שהם מוקפים באור ואהבה. וככה גם אנחנו מרגישות כשאנחנו רואות את האלבום הנפלא הזה מיום החתונה שלהם.  מאחלות לכולכם גם להיות מוקפים באור ביום שלכם כי בסוף, זה מה שהכי הכי חשוב.  

פסי ואופיר

פסי ואופיר פסי ואופיר

פסי ואופירפסי ואופיר פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר פסי ואופיר

פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר

פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופיר

פסי ואופירפסי ואופיר פסי ואופיר פסי ואופירפסי ואופיר

כל אנשי המקצוע

  • מיקוםארץ קדם
  • צילוםג׳ן סלדקוב
  • איפורסוזי אריאל
  • שיערסוזי אריאל
  • שמלת כלהעדה חפץ
  • נעלייםשל הכלה
  • זר כלהחברה הכינה
  • מוזיקה Pshita
  • כמות אורחים350
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה בדקה ה-90
תגיות
סוזי אריאל,ג'ן סלדקוב,ארץ קדם
Menu Title
x