פרחים של חורף | מגזין חתונות – מיי דיי

פרחים של חורף

אנחנו מאד אוהבות חתונות חורף. לא רק בגלל התאורה הנהדרת והרומנטיות של התקופה, אלא גם בגלל שהחורף הישראלי מביא איתו פרחים נהדרים בשלל צבעים, שיכולים להוסיף המון ליום החתונה שלכם. כשאתם מתחילים לדמיין איך תקשטו את האולם ואיזה זר כלה תבחרו, כדאי שקודם כל תדעו מה האפשרויות העומדות בפניכם. נכון, חמניות לא יהיו בחתונת החורף שלכם, אבל מבחר פרחים נהדרים אחרים יוכלו למלא את היום שלכם בצבעים ובניחוחות נהדרים, ואותם קיבצנו בפוסט הזה. פיירֿ, הרווחתם.

כלניות

פריחה: סוף דצמבר – מרץ

מי לא מכיר את הפרח היפהפה הזה, שכל כך מזוהה עם הארץ שלנו? מה שאולי לא ידעתם זה שהכלנית קיבלה את השם שלה, בגלל היופי שלה, מהמילה… כלה! אם עוד לא השתכנעתם שזה פרח ששווה לשלב בחתונה, עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים בכך. הכלניות פורחות במרבדים עצומים בארץ, ולמרות זאת הן פרח מוגן. לכן, הפרחים שתקבלו יהיו, ככל הנראה, ביבוא מחו”ל. אנחנו אוהבות במיוחד את הכלניות הלבנות, שקצת יותר קשה להשיג, אבל עם מעצב שיודע את העבודה גם זאת לא אמורה להיות בעיה.

פרחים של חורף

פרחים של חורף

greenweddingshoes.com

פרחים של חורף

אירוס

פריחה: דצמבר – מרץ

שמו של פרח האירוס מגיע מהמיתולוגיה היוונית, על שם אלת הקשת בענן. האירוס הוא אחד מהפרחים הגדולים בארץ, אך ייחודו האמיתי נובע מעלי-העטיף הזוהרים בצבע סגול עז. בין מיני האירוסים אפשר למצוא פרחים בגוונים רבים ושונים של סגול, ואף פרחים “לבקנים”, שצבעם לבן–צהבהב.

פרחים של חורף

פרחים של חורף

נרקיס

פריחה: נובמבר – פברואר

כמו פרח האירוס, גם שמו של הנרקיס מגיע מהמיתולוגיה היוונית. הנרקיס מפיץ ריח נעים וייחודי ומגיע במגוון זנים וצבעים: צהוב, לבן ושמנת עם פנים צהוב. ישנו גם נרקיס גדול צהוב הנקרא “מלך הביצה”, כי הוא יפה ומרשים ומחזיק די הרבה זמן במים.

פרחים של חורף

Elizabethannedesigns.com

פרחים של חורף

Elizabethannedesigns.com

צבעוני

פריחה: דצמבר-מרץֿ

הצבעוני (שידוע גם כטוליפ) צומח בזמן החורף בשלל צבעים. מכיוון שמדובר בפרח שמקורו בפקעות, אם בחרתם טוליפים כמרכזי שולחן תוכלו אחר כך לקחת אותם הביתה ולשמור את הפקעות לחורף הבא. מזכרת מיוחדת ושמחה שתישמר לכם לאורך שנים.

פרחים של חורף

עיצוב: מורן חסיד

פרחים של חורף

 greenbrideguide.com

פרחים של חורף

 אדמונית

פריחה: חורף בחממות

את הפרח הכי יפה והכי יקר השארנו לסוף. אדמונית החורש היא צמח יפהפה ומפורסם בהדרו, נדיר ביותר בארץ, וניתן למצאו בסביבתו הטבעית בעיקר בהר מירון באביב. בישראל מגדלים אדמונית באופן מסחרי החל משנות ה-90 המוקדמות, וכיום בארץ מעל 500 דונמים מניבים. למרות שישראל מובילה בייצוא הפרח, עדיין לא קל להשיג אותו והוא יקר מאד (כשישה שקלים לפרח). גם אם התקציב לא מאפשר שימוש בפרח במרכזי השולחנות, עדיין תוכלו להשתמש בו בזר הכלה וליהנות מיופיו הנדיר.

פרחים של חורף

עיצוב: מורן חסיד

 

פרחים של חורף פרחים של חורף

חוץ מהפרחים שהזכרנו לעיל יש, כמובן, זנים רבים של פרחים שזמינים כל השנה, כמו ורדים. אנחנו ממליצות להקדיש קצת מחשבה לאילו פרחים אתם רוצים ליום המיוחד שלכם ולא להשאיר את ההחלטה אך ורק למעצב שבחרתם. בכל זאת, לכל פרח משמעות משלו וחבל שלא תיקחו חלק בבחירה.

פרחים של חורף

עיצוב: מורן חסיד

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה
תגיות
חורף,פרחים,עיצוב ופרחים,מורן חסיד,רומנטי
Menu Title
x