פרח בר: הפקת ביוטי אביבית | מגזין חתונות – מיי דיי

פרח בר: הפקת ביוטי אביבית

יום אחד קר, ולמחרת השמש זורחת במלוא הדרה. מזג האוויר ההפכפך הזה מזכיר לנו שהאביב כבר כאן – ואין דבר כיפי ונעים יותר מהימים האלה לפני שמגיע החום של הקיץ.

וכמה יופי יש בימים הללו, כשהכל פורח, נעים ומלטף. את כל הטוב הזה הצליחו לאגד המאפרת ומעצבת השיער גילי שני והצלמת קרן לחמן בהפקה נפלאה ומדוייקת של מראות ביוטי אביביים לכלה שמחפשת משהו פשוט, עדין, טבעי – לא עשוי ומתוקתק כי אם חופשי ורך, הכי רומנטי שיש. ומה יותר חופשי מפרח בר בשילוב תסרוקת אסופה מרושלת ואיפור עדין אבל נוכח?

את ההד פיסים להפקה הכינה גילי לבד מפרחים שקטפה בגינה שלה, אותם הניחה על שיער המסורק בפשטות או רישול מכוון. מככבות שם החרציות האהובות שילוו אותנו בעונה הקרובה ועלים ירוקים שהם בחירה נהדרת מכיוון שמחזיקים הרבה יותר זמן מחוץ למים. 

הרכות נבנתה גם דרך האיפור, בלוק רומנטי, מעט פייתי ומאד עדין, אור היום הנעים האיר את פניה המלאכיות של הדוגמנית. מה שאהבנו מאד בהפקה העדינה והמיוחדת הזו היא הבחירה בשמלות שאינן שמלות כלה קונבנציונליות אלא דווקא שמלות וינטג’ בהירות מהארון של גילי. הכי פשוט וקסום שיש! אנחנו מציעות לכן לקבל השראה מהלוקים האביביים הללו, משמלות הוינטג’ הרכות והלא עמוסות, דרך הזרים – חרציות ושלל עלים שיכולים להיראות נפלא בדיוק בימים הללו, כשמתחיל להתחמם, ועד לשיער ולאיפור במראה עדין ונקי.

פרח בר: הפקת ביוטי אביבית פרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביבית פרח בר: הפקת ביוטי אביבית פרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביביתפרח בר: הפקת ביוטי אביבית פרח בר: הפקת ביוטי אביבית

צלמת: קרן לחמן WED FASH ART

איפור, שיער והד פיסים: גילי שני

שמלות: אוסף פרטי

דוגמנית: מור יוגב

קטגוריות
ביוטי,השראה
תגיות
wed fash art,גילי שני,קרן לחמן,הפקת אביב
Menu Title
x