צהריים של אהבה: לינור ויפתח | מגזין חתונות – מיי דיי

צהריים של אהבה: לינור ויפתח

אהבה היא כל כך נפלאה כי היא גורמת לנו להעריך את כל מה שמסביב, את הפרטים הקטנים, את הרגעים היומיומיים ובעיקר מדגישה את מה שבאמת חשוב. בדיוק בגלל זה בחרנו לפתוח את השבוע עם צילומי הזוגיות המקסימים של לינור ויפתח, שהתחתנו ממש בשבוע האחרון ושסוחפים אותנו בצילומים מלאים באהבה.

השניים הכירו במהלך השירות הצבאי ואחרי זוגיות ארוכה ומגורים משותפים של 3 שנים בתל אביב החליטו השניים to tie the knot. ההחלטה לערוך צילומי זוגיות לפני החתונה נבעה משתי סיבות: גם כי זאת נראתה להם כמו הזדמנות טובה לרענן את מאגר התמונות הזוגיות שלהם וגם כי זאת היתה סוג של הכנה לדבר האמיתי, הלא הוא יום החתונה!

ביחד עם הצלמת המוכשרת, אלה אוזן (שגם צילמה להם את החתונה) יצאו השניים ליום מושלם  לרקע נופים של ים, פרחים ושמים כחולים והתמונות שלהם כוללות המון רגעים יפים של אהבה ופשטות בדיוק כמו שאנחנו אוהבות! 

לינור ויפתח, הצילומים המקסימים שלכם פותחים לנו את השבוע עם המון אנרגיות טובות ושיהיה לכם המון המון מזל טוב לכבוד החתונה שלכם. מקוות שאתם נהנים מכל רגע מהסטטוס הטרי שלכם כnewlyweds ומחכות בשקיקה לראות את התמונות מהחתונה!

צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח צהריים של אהבה: לינור ויפתח

 צילום: אלה אוזן

איפור ושיער: אור קופליס

קטגוריות
Uncategorized
תגיות
צילומי זוגיות,אלה אוזן,אור קופליס
Menu Title
x