צעירים ומבטיחים: מרינה ולרי | מגזין חתונות – מיי דיי

צעירים ומבטיחים: מרינה ולרי

טיפות הגשם על החלון מכניסות אותנו למצב רוח רומנטי במיוחד, ומזכירות לנו שמחכה לנו קולקציית שמלות חדשה וקסומה וסיפור מרגש על מעצבת חדשה לחלוק איתכם. מכיוון שאחד הדברים האהובים עלינו בבלוג זה לגלות כשרונות חדשים בתחום החתונות, כאלה שאומנם בתחילת דרכם אבל כבר מביאים איתם בשורה חדשה והמון הבטחה, כיף לנו במיוחד לפרסם היום את קולקציית הביכורים של המעצבת המוכשרת מרינה ולרי, שם שאולי לא שמעתם עד עכשיו אבל בקרוב תשמעו עליו עוד הרבה.

מרינה נולדה באוקראינה ומגיעה משושלת של חייטים, מעצבים ואמנים. בגיל 13 הבינה שהייעוד שלה זה להיות מעצבת ונרשמה לבית ספר לאמנות שם במהלך ארבע שנים למדה לצייר ובערבים הייתה יושבת עם סבתא שלה שלימדה את מרינה תפירת עלית. הטכניקות והדייקנות שהיא למדה מסבתא שלה, עד היום מלוות את דרכה כמעצבת.  ליום הולדתה ה13 קנו לה הוריה מכונת תפירה, מכונה שליוותה אותה מהרגע שהחליטה לעלות לבדה לישראל בגיל 21 (המכונה הייתה הרכוש היחיד שלה איתו הגיע לארץ) ועד שסיימה את לימודיה בשנקר.

לשנקר התקבלה בגיל 19, כשעוד הייתה לבד בארץ. היא לא דיברה עברית או אנגלית וגם לא הייתה לה עבודה – אבל כן היה לה חלום. ארבע שנים לאחר מכן סיימה מרינה את לימודיה בהצטיינות וישר נחטפה לעבודה בבית אופנה נחשב. מאז עבדה תחת לא מעט מעצבים מוכרים בישראל עד שבשנה האחרונה החליטה לצאת לדרך עצמאית ולעצב קולקציה משלה לשמלות כלה וערב. את הקולקציה הזאת, שצילמה הצלמת הנפלאה ויקירת הבלוג אלה אוזן, אנחנו מתרגשות להציג לכן היום.

בקולקציית שמלות הכלה שלה תמצאו 12 שמלות יפיפיות, כל אחת בסגנון קצת אחר. השמלות מעוצבות בקווים נקיים וללא עומס אלמנטים אך עם זאת עם גזרות חדשניות, שילובי בדים מקוריים וחיבורי צבעים עדינים. את הבדים לשמלות בחרה מרינה מתוך אוספים מעניינים ופריטים מועטים הנמצאים בשולי השווקים. התוצאה היא בדים יחודיים שלא נמצאים במקומות אחרים. מחירי השמלות נעים בין המחירים נוחים בין 3000-7500 ש”ח, תלוי בדגם ובבחירת הבדים. החלום של מרינה? שהשמלות שלה יועברו מדור לדור, מאמא לבת וכן הלאה, כפי שהיה פעם, ותהוונה זיכרון מתוק על יום שהיה.

אז מרינה, אנחנו נרגשות להיות חלק מהחלום שלך ומאמינות שתהיה לך הצלחה גדולה. אין ספק שאת מביאה איתך רוח רעננה וחדשה עם עיצובים נפלאים, פלטת צבעים ומגוונת והמון רגש סביב כל דגם ודגם. 

לאתר של מרינה לחצו כאן

צילום: אלה אוזן

צעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולרי צעירים ומבטיחים: מרינה ולרי צעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולריצעירים ומבטיחים: מרינה ולרי

 שמלות כלה: מרינה ולרי

צילום: אלה אוזן

אקססוריז: קרן וולף

נעליים: רוני קנטור

איפור שיער: דן מיכאלי

דוגמנית: דינה לסוכנות mc2

 

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
שמלות כלה,אלה אוזן,קולקציה 2014,מרינה ולרי
Menu Title
x