קדן ומור: אקו שיק | מגזין חתונות – מיי דיי

קדן ומור: אקו שיק

קדן, מעצבת גרפית בסטודיו למיתוג ועיצוב גראפי, ומור גדלו יחד, הם מכירים מגיל אפס וכבר בגיל 15 הפכו לזוג. למרות הקרבה הזו, דרכיהם נפרדו מספר פעמים במהלך השנים והם הרחיקו עד הקצוות הרחוקים של העולם. אך כמו בכל סיפורי האהבה עם הסופים הטובים, הם תמיד מצאו את הדרך זה לזרועותיה של זו. את ההחלטה להתחתן קבלו במשותף וזאת הייתה הפעם השנייה שבה נישאו. כשנה לפני כן התחתנו, בקפריסין, הרחק מעיניי המצלמות בלי אנשים וקבלות פנים. הכלה עם חליפת פאייטים והחתן עם vans. זו הייתה החתונה הפרטית של שניהם.

הדרך אל החתונה בארץ הייתה ארוכה ומסועפת מעט מהחתונה האינטימית בחו”ל. כחצי שנה לפני החתונה קדן ומור סגרו במקום אלטרנטיבי בצפון, אך כחודשיים לפני החתונה התקשרו מהמקום להודיע שאין להם את האישורים הנדרשים והזוג נאלץ לחפש מקום חדש. מהר מאוד הם מצאו מקום אלטרנטיבי אחר בחיפה, ומיד הבינו שיצטרכו מפיק שיארגן את החתונה. אך גם מהם קבלו טלפון חודש וחצי לפני התאריך שנקבע ושריון המקום בוטל. בלחץ למצוא מקום שלישי (!) בתאריך דומה עידו אדמון (“המפיק הטוב ביותר שיכלו לקבל”) הראה להם את ה”אקו” בחדרה (מקום מהמם לכל הדעות), שענה על כל הצרכים והרצונות של קדן ומור והם סגרו איתם במקום.

קדן ומור: אקו שיק

מעבר לפרטים המהממים בחתונה עצמה, אי אפשר שלא להתייחס לשמלת הכלה הסופר מיוחדת של קדן. בגלל שברגע האחרון רק סגרו מקום, כל החתונה תוכננה בערך בחודש וחצי. את השמלה עיצבה חברה טובה שלה סיון, כאשר התהליך עצמו התחיל שלושה שבועות בלבד לפני החתונה. את התהליך של גיבוש הרעיונות, ההשראות וחיפוש הבדים עשו ביחד, אבל התוצאה הסופית המדהימה הייתה פרי ידיה המוכשרות של סיון המעצבת. אין ספק שמדובר בשמלה סופר שיקית ומיוחדת – אחת שונה בנוף שמלות הכלה .

קדן מספרת לנו על השמלה: 

אני מאוד אוהבת שקט מרעיש. הרעיון היה ללכת על גזרה מאוד פשוטה עם בד שיהדהד בתנועה ואור. היינו בסבב חיפוש בדים בו מצאנו את הבד המתנפנף והמנצנץ ואליו הוספנו את הנוצות. יש משהו מאוד נונשלנטי בשמלה הזאת. וזה בדיוק מה ששאפתי אליו. כך גם לגבי השמלה השניה, מצאנו את הבד המושלם לשמלת מיני קולעת.  זה בעצם הקונספט של כל החתונה, הלכנו על מראה מאוד נונשלנטי, מאוד מנצנץ אך שקט ומדוייק. זה משהו שמאוד מתאים לאופי שלנו. מאוד רצינו שמי שנכנס לאולם ירגיש כאילו הוא אצלנו בבית, ומהתגובות שקבלנו, כך היה.

קדן ומור: אקו שיק

למרות הלחץ של הזמן ושינוי התאריכים, קדן ומור מעידים שלמזלם כל הספקים שרצו (מלבד אחד) היו פנויים בתאריך החדש. כולם גילו רגישות למקרה שלהם, והיו מאוד מקצועיים. ובעצם הספקים עברו איתם את כל התהליך המטלטל הזה (שינוי לוקיישן 3 פעמים ושינוי תאריך). התוצאה לא מסגירה את העובדה שהכל נסגר ותוכנן תוך חודש וחצי. מהמיתוג ההורס שקדן עשתה בעצמה לאירוע ועד העיצוב הייחודי והמדוייק שחיכה לאורחים.

קדן ומור: אקו שיק

כזוג שאוהב להיות רחוק מעין המצלמות, בחרו קדן ומור חלקים מהיום שלהם לשמור לעצמם. למשל הרגע בו מור ראה את קדן לראשונה, לבושה בשמלת הכלה, היה רחוק מעיניי המצלמות. הם התארגנו בשקט, באופן רגוע מאוד בבית שלהם עם חברים קרובים. כשקדן הייתה מוכנה המשפחה שלה הגיעה וערכה טקס מסורת משפחתית שלהם- קשירת חוט שני סביב מותן הכלה. הרגע הכי מרגש בחתונה היה הריקוד האישי שלהם, “כשהחברים והמשפחה היו סביבנו. אנחנו אנשים מאוד פרטיים והרגע הזה היה ספונטני ואמיתי, בהחלט הרגע המרגש ביותר בערב”. 

הצלמת שלהם, נעה קדמי, מספרת לנו שלקראת החתונה כדי להכיר אותם יותר טוב ביקשה מקדן ומור ליצור לוח השראה שיעביר את התחושה שהם רוצים לתיעוד של היום הגדול שלהם – לא בהכרח עם תמונות מעולם החתונות. ״ככל שלוח הההשראה של הזוג יותר אדג’י ומדויק, כך העבודה שלי יותר מדויקת ומהודקת. עם לוח ההשראה הזה אני מגיעה לחתונה וזה עוזר לי לבנות את הפריימים שלי והלוח הזה עוזר לי גם בשלב העריכה שאז אני מחפשת בהשראות שלהם משהו שייתיישב לי עם הסיפור שאני רוצה לספר. בקדן יש אדג’יות סופר מגניבה. העולם הויזואלי שלה החיבורים שהיא עושה, החיבור של מור ושלה הם פשוט מעוררי השראה. כשסיפרתי לקדן בפגישה על העניין הזה של לוח ההשראה, היא אמרה לי… תשמעי יש לי לוח השראה של צילום אני פשוט אשלח לך אותו. הלוח הזה הולך איתי עד היום. זה אחד הלוחות שאני הכי אוהבת וגם היום כמה חודשים טובים אחרי החתונה אני עדיין מצפה כל פעם לתמונות שקדן נועצת.״

 

המלצות של הזוג: לסמוך על הספקים- הם יודעים מה הם עושים. .להרגיש אחד את השניה ביום החתונה. היינו מאוד רגועים מרוכזים ברגעים האמיתיים.

תודה קדן ומור שלמרות האהבה שלכם לפרטיות אפשרתם לקוראים שלנו הצצה ליום המהמם והמיוחד שלכם.
 קדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיקקדן ומור: אקו שיק קדן ומור: אקו שיק

כל אנשי המקצוע

 • מיקום״אקו״ גן אירועים בנחל חדרה
 • מקוםאקו, חדרה
 • הפקהעידו אדמון
 • צילוםנעה קדמי
 • וידאוluma video goodies
 • שמלת כלה סיון זגורי קסטיאל
 • איפורליטל מיג׳אן
 • שיעררועי לולו
 • חליפת חתןarmani
 • עיצובהכלה וארבל עיצוב חתונות
 • הזמנות ומיתוג אירועDIY
 • מוזיקהצח זיו
 • טבעותרועי שושן
 • שיר כניסה לחופהRihanna- diamonds בגרסה המקורית
 • שיר שבירת כוסarctic monkeys- r u mine
 • אורחים265
 • התארגנותבבית
 • לוקיישן צילומיםחיפה עיר תחתית
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות עם סטייל מיוחד
תגיות
אקו,נעה פפי קדמי,עידו אדמון - חוויית חתונה אחרת
Menu Title
x