קולקציית החתנים של דויד ששון | מגזין חתונות – מיי דיי

קולקציית החתנים של דויד ששון

אנחנו חושבות שתסכימו איתנו שהחתנים שלכם לא מקבלים את מירב תשומת הלב בהכנות לחתונה ובדיוק בגלל זה החלטנו היום להפנות את אור הזרקורים אליהם ולהציג בבלוג את קולקציית חליפות הערב והחתנים של המעצב דיויד ששון. כל עניין חליפת החתן בארץ די מוזנח לטובת הכלה ואנחנו אומרות לא עוד!! לכן המשימה הבאה שלנו בבלוג היא לעזור לכם לשדרג את לוק החתנים והפוסט הזה הוא התחלה מצויינת.

אז היום אנחנו מתחילות את קמפיין ה”חתן שיק” שלנו עם קולקציה מרעננת שמציעה לוקים שיתאימו לכל סוגי החתנים, גם לאלו שממש לא אוהבים להתלבש מחויט – אז נגמרו התירוצים. הקולקציה של דיויד מאופיינת בקו סימטרי ומינימליסטי בגזרת סלים פיט – גזרה מדויקת בקו הגוף. הצבעים הבוהקים, הטקסטורות והפרינטים שוברים קצת את המראה “החתני” שאנחנו רגילות לראות ואנחנו שמחות להכיר לכן אופציה מרעננת כזאת.

קולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששון קולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששון קולקציית החתנים של דויד ששון קולקציית החתנים של דויד ששוןקולקציית החתנים של דויד ששון קולקציית החתנים של דויד ששון     

חליפות חתן: דיויד ששון

 צילום: חיים אפריאט 

הפקה: קורין אברהם ל- YA SALAM  

סטיילינג: אדוארד אלקמינו 

איפור: מל למייק אפ מייק אפ 

דוגמנים: נתי לפידות, פז שמידר וגל ויצמן 

  

תגיות
חיים אפריאט,חליפות חתן,דויד ששון
Menu Title
x