קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ | מגזין חתונות – מיי דיי

קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״

בין התצוגות הבולטות בשבוע האופנה האחרון בתל אביב, הייתה התצוגה של בית האופנה משכית, המתבלט בשוק האופנה הישראלי בזכות העובדה שכל השמלות שלו נתפרות בעבודת  יד באטלייה הממוקם בבית האופנה “משכית” ששוכן ביפו.

למי  שלא מכירה, מדובר בבית אופנה מיתולגי שנוסד בישראל בשנת 1954 על ידי רות דיין ובמשך שנים רבות הכתיב את הטרנדים והאופנה בישראל. לפני כ-4 שנים חזר בית האופנה לפעול תחת ידיה המוכשרות של המעצבת שרון טל ולצד הקולקציה הרגילה שלהם החליטו לשמחתנו להיכנס גם לעולם שמלות הכלה.

בימים אלה משיק בית האופנה את הקולקציה השלישית שלו לכלות. הקולקציה לוקחת השראה משבילי המדבר הישראלים היוצרים צורות גיאומטרית ומהעובדה שאין שביל שדומה לאחר. כך גם הקולקציה, המורכבת מ-13 שמלות כלה, שלכל אחת מהן אופי ייחודי משלה.

בכל קולקציה יש שימוש בבדים יוקרתיים, המיובאים במיוחד למשכית מספקי הבדים האיכותיים בעולם, בינהם בדי משי, משי שיפון ומשי אורגנזה. הייחוד של שמלות הכלה של משכית, היא העובדה שכל הבדים, הרקמות והתוספות המיוחדות, הם תוצרת משכית בעבודת יד. התפירה הינה תפירה עלית על ידי צוות התופרות המוכשרות של משכית, למעט בדים ספציפיים באכויות גבוהות, המיובאים במיוחד מאירופה.

את הקולקציה החדשה מדגמנת השחקנית מאיה ורטהיימר, שבקיץ הקרוב תתחתן באילת עם בחיר ליבה סגן ראש עיריית תל אביב אסף זמיר. ככלה לעתיד שמבינה לא מעט באופנה אין ספק שמאיה היא בחירה מצויינת שתואמת את ערכי המותג המיתולוגי הזה.

כל השמלות בקולקציה הן לקנייה בלבד ונפתרות לפי הזמנה לכל כלה. טווח המחירים נע בין 7000-22,500 שח. חשוב לציין שניתן על בסיס שמלות קיימות לבצע שינויים ותוספות.

הטבה שווה במיוחד לכלות של משכית:

כל כלה שמזמינה שמלה מקולקציית הכלות היפיפייה של משכית עד סוף דצמבר 2017, תקבל לילה במתנה באחוזת משכית היוקרתית במושב לימן שם צולמה הקולקציה. מדובר באחד מאתרי הנופש הכי מפנקים ויוקרתיים בארץ, שם בוחרים לא מעט ידוענים לבלות את סופי השבוע ואת החופשות שלהם. שווה ביותר!!!

קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״   קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״ קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״קולקציית הכלות של בית האופנה ״משכית״

את השמלות ניתן למדוד בחנויות של משכית:

בית משכית, הצורפים 14, יפו  // משכית יפו העתיקה, מזל דגים  2// משכית הילטון, הירקון 205

****

שמלות: שרון טל, משכית  // לוקיישן: אחוזת משכית במושב לימן // צלם סטילס: עדי כהן צדק // צלם וידאו: גיא הכט // איפור: דנה דנקנר // שיער: יוסי טייאר // פרחים: ZER4U // תכשיטים: PADANI // הפקה: עמנואל זילברשטיין

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
שמלות כלה,משכית
Menu Title
x