קולקצית Treasure של לימור רוזן | מגזין חתונות – מיי דיי

קולקצית Treasure של לימור רוזן

תמיד מרגש אותנו לראות מעצבים ישראלים משלנו אשר מצליחים ועושים חיל מעבר לים, ועוד יותר אפילו כשהם חלק מנבחרת החלומות שלנו. המעצבת, לימור רוזן, אשר נחשפה לעולם האופנה והעיצוב מאז שהיא זוכרת את עצמה מראה לנו שוב איך תפירה ללא פשרות, גזרות מוקפדות ושמירה על טרנדים יוצרת קולקציה מופלאה.
קולקצית Treasure החדשה של לימור רוזן, אשר גם הוצגה כחלק משבוע הכלות בניו יורק, שואבת את השראתה מביצי הפברז’ה שהתחילו את דרכן המפוארת כאשר הן חולקו כמתנות יוקרתיות בתקופת הצאר הרוסי ועד היום כשאר הן תופסות מקום של כבוד כקינוח יוקרתי במסעדות הנחשבות בעולם.  העבודה העדינה והfine של שילוב ועיטור החרוזים, התחרות והבדים מזכירה רבות את העבודה הכה מתוחכמת ומושקעת שהיתה בעבודה על ביצי הפברז’ה המפורסמות. הסילואטים הנשיים והירידה לפרטים שלימור ידועה בהם ניכרים גם בקולקציה הנוכחית עם בדים זורמים, משחקי שקיפות וגוונים של שנהב וניוד המיוחדים שאנחנו רואים יותר ויותר בעולם שמלות הכלה.

אחד הדגמים שאהבנו במיוחד הוא דגם Grace  – שמלת שני חלקים עם חצאית באורך מידי וטופ מרשים. הגב השקוף עם כפתורי הפנינה האלגנטיים מוסיפים טוויסט למראה הזוהר והמיוחד. דגם נוסף שתפס לנו את העין שלא יכולנו להישאר אדישים כלפיו הוא דגם Luisa שמורכב מטופ בתחרה עדינה מכוסה רשת חרוזים גיאומטרית בשילוב פנינים שאת השלמות הזו צירפה לימור למכנס קרפ מתרחב וססגוני.

אין ספק שהמראות בקולקציה של לימור משדרים אלגנטיות מוקפדת, שיחד עם תכשיטי הסטייטמנט והסטיילינג בשיער שמדמה את יצירת המופת של הפברז’ה ההיסטורית, יוצרים לוקים בלתי נשכחים.

טווח מחירי השמלות בקולקציה: בין 9,500-13,000 ש”ח

את השמלות ניתן למדוד בסטודיו של לימור בתל אביב

***

קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן קולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזןקולקצית Treasure של לימור רוזן

***

** הפוסט נכתב בשיתוף עם לימור רוזן

 

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
לימור רוזן
Menu Title
x