קולקציית ההזמנות של מיכל | מגזין חתונות – מיי דיי

קולקציית ההזמנות של מיכל

אחד הדברים הכי מרגשים בעבודה שלנו הוא שאנחנו נחשפות כל הזמן לכשרונות חדשים בתחום. כאלה שבאים עם מוטיבציה לשפר, לחדש, ליצור וכמובן להפוך את החתונה שלכם להכי שלכם שיש. סיפור האהבה שלנו עם מיכל מתחיל לפני כחצי שנה. הזמנה בעיצוב יפהפה שתופסת לנו את העין וכלה לעתיד שמתחילה את צעדיה כמעצבת וממתגת אירועים.

מעבר לכישרון הברור נתגלה לנו שיש פה עסק עם מישהי עם חזון, אופי מדהים והמון המון יצירתיות. החיבור היה מיידי ותוך שבוע מונתה מיכל בן אביר להיות מנהלת הקבוצה המהממת שלנו בפייסבוק שם היא באהבה גדולה מייעצת ועוזרת לכל הכלות שבדרך וממלאת את הפיד שלנו בהשראה.

אבל מעבר לכך שמיכל היא חלק מהמשפחה שלנו, היא גם עסק בפני עצמה ואחת המעצבות המוכשרות שאנחנו מכירות. כמי שדוגלות בכל הזמן לשאוף ליותר, להביא רעיונות חדשים ולהיות מעודכנות בכל הטרנדים ומה שקורה בעולם – כך אנחנו גם מצפות מהספקים המומלצים שלנו ומיכל ללא ספק מספקת את הסחורה ובגדול.

לאחרונה הוציאה מיכל קולקציית חורף של הזמנות (כן כן, גם כאן יש מקום לקולקציה) ואנחנו נרגשות לשתף אותה עכשיו בבלוג. בהזמנות ניתן לראות אלמנטים אהובים כמו צבעי פסטל וצורות גיאומטריות וגם אלמנטים חדשים של 2015 כמו שילוב של זהב ושחור ליצירת מראה אלגנטי ומוקפד.

הרעיון מאחורי הקולקציה היא לעזור להוזיל לכלות עלויות בכך שלא צריכות לעצב הזמנה מאפס אלא רק לבחור אחת שהן אהבו ולרכוש את העיצוב. ואנחנו אומרות – עם הזמנות כאלה, ברור שהיינו לוקחות את כולן.  

***

את מיכל תוכלו לפגוש ביריד שלנו בבית על הים בשישי הבא שם היא תחכה לכם עם הקולקציה שלה, הפתעות נוספות והנחות בלעדיות לבאות האירוע

*** 

לעמוד הפייסבוק של מיכל לחצו כאן 

קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל

קולקציית ההזמנות של מיכל קולקציית ההזמנות של מיכל

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה,המגזין
תגיות
הזמנות חתונה,מיתוג חתונה,מיכל בן אביר
Menu Title
x