קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי | מגזין חתונות – מיי דיי

קז’ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי

לאחרונה יוצא לנו לראות יותר ויותר זוגות קלילים, שדואגים שיום החתונה שלהם יהיה רגוע וזורם ככל האפשר כי ללא ספק מדובר בחוויה שכיף להיזכר בה. אבל אנחנו מודות שאפילו אנחנו הופתענו עד כמה זה יכול להיות קליל כשראינו את סרטון החתונה של רובי ולין המקסימים שהתחתנו לאחרונה בחתונה סופר נונשלנטית בקומה הרביעית.

הם הכירו במסיבה של חברים משותפים, היא חשבה שהוא הבחור הכי מצחיק שהכירה, הוא תהה איך היא צוחקת מכל השטויות שלו ולנו ברור שמדובר פה בהתאמה מושלמת! מאז עברו כמה שנים בהן חלקו כמה דירות משותפות, הרבה זוגות של משקפיים אבודים ואפילו אימצו שני חתולים אהובים, עד שרובי הציע ללין להתחתן איתו בזמן חופשה בצימר ולין הסכימה.

וכיאה לזוג נונשלנטי שהם, הם רצו to keep it simple בחתונה קטנה וקלילה אבל שתהיה מלאה בשמחה ובריקודים. המיקום האורבני, בשילוב של חתונת שישי צהריים כבר עשו את רוב העבודה וללין ורובי נותר רק להוסיף נגיעות שלהם כדי להפוך את יום החתונה למסיבה טובה עם חברים ובני משפחה. את הקז’ואל שיק שלהם אפשר לראות בשמלה הקצרה והמנצנצת של לין ובנעליים האדומות והמדליקות שבחרה לנעול, בצילומי הזוגיות שלהם שגורמים לנו להרגיש כאילו אנחנו מציצות לשגרה היומיומית שלהם ולבסוף בריקודים הסוערים שלהם שסוחפים אותנו בסערה.  

יש סוג מסוים של קלילות שלא ניתן להסביר במילים, אז נותר לנו לאחל ללין ולרובי המון מזל טוב ולתת לכם פשוט ליהנות מהסרטון המקסים שלהם!

קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי קז'ואל שיק: סרטון החתונה של לין ורובי

מקום: הקומה הרביעית

צילום וידאו ועריכה: אורי ותמר

צילום סטילס: שירז חזן גרינברג

דיג’יי: גלית גרינר

שמלת כלה: Calvin Klein

איפור ושער: ליאט בן שמשון

נעליים: coupleOf

בגדי חתן: Massimo Dutti

הזמנת חתונה: דוד סוחמי

 

קטגוריות
וידאו
תגיות
הקומה הרביעית,חתונת שישי,וידאו,ליאט בן שמשון,אורי ותמר
Menu Title
x