קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן | מגזין חתונות – מיי דיי

קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן

כמו הסטודיו שלה שממוקם בלב מושב חיבת ציון הפסטורלי, כך גם הקולקציה החדשה של המעצבת ערבה קשדן. היא קלילה, רומנטית, לוקחת השראה מאלמנטים טבעיים ובעיקר משדרת נינוחות וקלילות.

הדגמים העונה ממשיכים את הקו של ערבה, שמתבטא בקו עיצובי שמושפע מסגנון הבוהו שיק אבל עם נגיעות טרנדים עדכניים. בקולקציה תוכלי למצוא גזרות משוחררות לצד גזרות נשיות המחמיאות לגוף, בשילוב מגמות חזקות בעולם שמלות הכלה כמו שמלות עם כיסים, טופים וחצאיות נשפכות וגלביות.

החומרים הם בדי שיפון אוויריריים, טול משי ופנינים, אפליקציות בעבודת יד וכמובן תחרות. התוצאה היא סגנון ייחודי, יצירתי, קליל, רומנטי ועדין. כולם יחדיו מתורגמים לשמלות מלאות קסם בניחוח חדש ומקורי, לצד הטופים היפייפיים וחצאיות הכיסים.

טווח המחירים: 3500-8000 שח להשכרה

קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדןקלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן קלילה ונוחה: הקולקציה של ערבה קשדן

שמלות כלה: ערבה קשדן

צילום: עמיר צוק

איפור ושיער: רויטל גלוסקא כהן

דוגמנית: ולריה מירושקה ל MC2

תכשיטים: קרן וולף

קטגוריות
אופנה ומעצבים
תגיות
שמלות כלה,רויטל גלוסקא כהן,ערבה קשדן
Menu Title
x