ראשינו עטורים | מגזין חתונות – מיי דיי

ראשינו עטורים

שבועות בפתח, אווירה חגיגית, לבנה וקיצית סביב, ומה יותר מתאים לחג הטבע הזה מאשר זר לראש? במראה של כלה קלילה וכפרית, זר הראש יכול להגיע במגוון וריאציות כך שכל כלה יכולה לבחור את הסגנון הייחודי לה.

זר לראש מקנה מראה בוהו נונשלנטי, שהרי כל מה שצריך לטוטאל לוק מושלם הוא שמלה מתנפנפת וקלילה, זר לראש וחיוך גדול. אפשר ללכת על זר עדין במיוחד, בלוק נשי וקליל, או אולי דווקא כתר דומיננטי במראה שקשה לפספס – כך או כך התוצאה מתאימה בדיוק לתקופה הזו, של התחדשות, עם זוגות שמתחתנים בימים הללו וכמו נושאים ביכורים של אהבה טרייה.

כלות רבות מחליטות ללכת על שיער פזור כאשר הזר מעניק את הטאץ’ החגיגי, אחרות מגלגלות את השיער כלפי מעלה במראה בלרינה ויש, כמובן, את המהדרין שהולכות על תסרוקות צמה למיניהן שמוסיפות עוד נפח כפרי ורך ללוק.

אם חשקה נפשכן בפרחים ספציפיים כדאי לעדכן את השוזרת או מעצבת הזר לראש כמה שיותר מוקדם, כדי לברר האם הוא בעונה. רצוי, כמובן, ללכת על פרחים טריים ורעננים, שהשזירה תבוצע קרוב ככל הניתן ליום החתונה, וכאשר הזר מוכן יש להמנע מתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו להשאיר את הזר זמן רב מתחת לשמש לפני האירוע או זמן רב במקום עם קירור רציני על מנת שהזר יישמר.

פלטת הצבעים האינסופית של הטבע מציעה כל כך הרבה אפשרויות של זרים, שיכולים להתכתב עם האיפור, עם השמלה, הנעליים, זר הכלה וגם עם העיצוב הכללי של החתונה. פרחים קטנים ובהירים בגוונים צהוב, בלאש, או פסטליים מקנים מראה המתאים לעונה החמה, בעוד שפרחים בגוונים נועזים יותר נותנים טוויסט ללוק ומייצרים דרמה – רצוי לשלבם עם צבעים יותר רגועים, בכדי לשמור על מראה נקי ולא עמוס.

עוד אופציה חגיגית במיוחד היא ליצור זר על טהרת הלבן, למראה נסיכותי ואצילי. בכלל, יש משהו כל כך מלאכי בכלה עם זר המעטר את ראשה ממש כמו הילה – מדהים איזה אפקט אלמנט כל כך פשוט יכול לייצר, כפי שתוכלו לראות בתמונות הבאות. קבלו השראה ונסו להריח דרך התמונות את הפרחים המופלאים שמרכיבים את הזרים. שיהיה לכן חג שמח והכי טבעי שיש!

ראשינו עטורים

 מקור: kelli murray 

ראשינו עטורים

מימין לשמאל בכיוון השעון: מתוך burnettsboards

ראשינו עטורים

מקור: green wedding shoes 

ראשינו עטורים

זר לשיער: אורן נווה / צילום: שרון כהנא

ראשינו עטורים

מקור: style me pretty

ראשינו עטורים

מתוך brides

ראשינו עטורים

החתונה של פסי ואופיר, צילום: ג’ן סלדקוב

ראשינו עטורים

החתונה של גילי ועידו, צילום: עידן מילמןראשינו עטורים

החתונה של קארין ולי, צילום: דויד סקורי 

ראשינו עטורים

 החתונה של אור ועומר, צילום: לירון אראל

ראשינו עטורים

ר לשיער – לי קודו, צילום: אפרת לובל

ראשינו עטורים

, החתונה של גיל ואמיר, צילום: חגי גלילי   

ראשינו עטורים

מתוך brides  

ראשינו עטורים

ruffledblog ראשינו עטורים

מימין למעלה בכיוון השעון: passionforflowers, מתוך elizabethannedesigns, מתוך blushbyb, מתוך Modernwedding, מתוך hellomay

ראשינו עטורים

החתונה של אורטל וליאור, צילום: עידן מילמן

ראשינו עטורים

מתוך brisbaneweddingweekly

קטגוריות
עיצוב מושלם לחתונה,השראה
תגיות
פרחים,זר לראש,זר פרחים לשיער
Menu Title
x