רומנטי VS טרופי בגן ורדים | מגזין חתונות – מיי דיי

רומנטי VS טרופי בגן ורדים

כשניגשים לבחור מקום לחתונה, אחד הדברים החשובים לקחת בחשבון זה כמה תצטרכו להשקיע בעיצוב של אותו המקום. יש מקומות שמגיעים עירומים וכחללים די ריקים, ויש כאלה שעוד לפני שבכלל חושבים על אווירה ועיצוב נותנים תחושה נעימה ומיוחדת. כשהבסיס שמתחילים איתו טוב, אז אפשר לשדרג את המקום בצורה שהיא יותר ייחודית ולשים דגש גם על הדברים הקטנים שלפעמים קשה להכניס לתקציב כשמתחילים הכל מאפס.

בפוסט של היום אנחנו רוצות להראות לכם איך חלל אחד מהמם יכול להכיל שני קונספטים עיצוביים שונים שמשלימים אותו. בחרנו בגן ורדים כדי להדגים. הגן, שנמצא במרכז הארץ, הפך בשנים האחונות לבחירה פופולרית בקרב הכלות שלנו שמחפשות שילוב של גן ירוק מהמם ואולם מטופח ומפנק.

בחרנו להתמקד בחלל האולם של הגן, ובחרנו בשתי מעצבות מעולות מנבחרת החלומות שלנו שידגימו לנו איך שני קונספטים שונים נראים באותו החלל: קונספט רומנטי אותו עיצבה קים ביולו וקונספט טרופי בעיצובה של ברייזילה.

הקונספט רומנטי

מדובר באחד הקונספטים המועדפים על כלות – וללא ספק אחד שהוא על זמני ומתאים לכל מקום ובכל עונה. בדרך כלל כדי ליצור מוד רומנטי צריך שילוב של תאורה וצבעוניות עדינה, בדיוק מה שעשתה פה המעצבת והמפיקה קים ביולו. בגלל שהגן בחוץ מאד רומנטי, קים רצתה להכניס את האווירה של הגן פנימה במטרה גם להישאר בקווים הנקיים של הגן על ידי שימוש בעץ והרבה נרות. פלטת הצבעים שנבחרה הייתה של פסטלים: בעיקר ורוד ושמנת. בגזרת הפרחים, קים בחרה להשתמש בפרחים רב עונתיים ולא יקרים כדי להראות איך אפשר להשיג תוצאה מהממת גם בלי להיכנס לעלויות גבוהות מדי.

רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים

הקונספט הטרופי

הקונספט הטרופי הפך לטרנדי במיוחד בשנתיים האחרונות, והוא ממש לא מוגבל רק לחתונות ליד הים או אפילו חתונות קיץ. מעטים האנשים שלא אוהבים תחושה של חופש ביעד טרופי ואקזוטי, ולכן זוגות רבים בוחרים לשלב את האווירה הזאת ביום החתונה שלהם. הכיף הגדול זה שכמו כל קונספט עיצובי, אפשר להביא אותו לידי מימוש בלי ליפול לקלישאות ובלי להעמיס יותר מדי. הנה דוגמא מצויינת לשילוב אלמנטים מהקונספט בשילוב העיצוב המקורי המהמם של המקום ובנגיעות יצירתיות של המעצבת.

רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים רומנטי VS טרופי בגן ורדים

קרדיטים:

לוקיישן: גן ורדים

צילום: חיים אפריאט

עיצוב טרופי: בריידזילה

עיצוב רומנטי: קים ביולו

עיצוב גרפי: אנה פוליאקוב

קטגוריות
השראה
תגיות
קים ביולו,עיצוב חתונה,גן ורדים,בריידזילה,קים ביולו הפקה ועיצוב אירועים
Menu Title
x