רעיונות מדליקים למתנות לאורחים | מגזין חתונות – מיי דיי

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

הנושא של מתנות לאורחים כבר מזמן הפך לטרנד, והיום בהרבה חתונות הזוג שמתחתן משאיר איזו הפתעה קטנה בסוף החתונה לאורחים שייקחו הביתה כמזכרת. בשבועות האחרונים אנחנו קיבלנו לא מעט פניות מקוראות וקוראים שמחפשים רעיונות למתנות, אז אספנו לכם כמה רעיונות אפשריים. את חלקם אפשר אפילו להכין לבד אם רוצים וגם ודאגנו לכך שהרעיונות הקנויים לא ירוששו אתכם.

 

לשגשוג ופריחה – מי לא אוהב שתילים? לקנות שתילונים קטנים (שתיל עולה שקלים בודדים) ולחלק לאורחים בסוף החתונה כברכה לשנה משגשגת ופוריה זה גם רעיון מקסים, וגם מתנה שנשארת לכמה שנים טובות (בהנחה שמטפלים בהם כמובן 🙂 ). כדי לשדרג את השתיל או לתת לו טאצ אישי כל מה שצריך לעשות זה או להעביר אותו לכלי אחר (אפשר לקנות דליים קטנים מפלסטיק בזיל הזול) או אפילו לתקוע בפנים איזה פריט עיצובי מקסים. אחרי זה כשתבקרו את החברים ותראו את השתיל בביתם, אין ספק שזה ישמח גם אתכם. 

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

 

לשבת המלכה – לאלו מכם שמתחתנים בשישי בצהרים, רעיון מקסים למתנה לאורחים הוא חלות מתוקות לשבת. אפשר לקנות את החלות בדרום תל אביב ולהכניס אותם לשקית נייר חומה כמו של פעם, ויש לכם מתנה מקסימה ומתוקה לאורחים. אם רוצים אפשר גם להדפיס על השקית את השמות שלכם, התאריך, ברכה לאורחים וכו’.

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

 

לדרך צלחה – עוד רעיון מקסים הוא חלוקת ספרי תהילים קטנים עם כריכה מעוצבת. כאן תוכלו לרכוש כאלה

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

  

משהו מתוק – אם אתם רוצים להשאיר לאורחים שלכם טעם מתוק אחרי האירוע (בטח שרוצים) אז יש לא מעט מקומות בהם ניתן להזמין מתוקים ארוזים וגם צנצות ריבה. את המרגנגים המעוצבים בתמונה ניתן להזמין מכאן, ואת הריבות מכאן. עוד רעיון זה כמובן לקנות צנצנות ריבה בעצמכם ולהדפיס מדבקות ממותגות ולהכין לבד. ניתן להזמין גם מחו”ל m&m ממותגים, אבל צריך לקחת בחשבון שזה משהו שתצטרכו לארגן שיטיסו לכם לארץ. מזל שיש היום לא מעט חברות שעושות בדיוק את זה. להזמנה לחצו כאן

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים 

הכל באריזה – בסופו של דבר האריזה הנכונה יכולה להיות מושלמת עבור כל מתנה שתבחרו. יש אינסוף אפשרויות אריזה גם באטסי וגם בארץ ובמחירים ממש סבירים. כל מה שצריך זה לבחור את העיצוב שאתם אוהבים, וגם לחשוב על מה לשים בפנים. זה יכול להיות זרעים של פרחים, שוקולדים, מקרונים או אפילו מרשמלו מתוק.  

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

רעיונות מדליקים למתנות לאורחים

קופסאות חתן כלה בזיל הזול מאי ביי

——————————————-

ולסיום, אם עוד לא מצאתם בפוסט את המתנה המושלמת עבור האורחים שלכם, יש לא מעט חנויות בשוק האהוב עלינו, הלא הוא אטסי, שמציעות אריזות מקסימות ומתנות לאורחים. לא ניפרד בלי כמה לינקים לחנויות שאנחנו הכי אוהבות, ושכמובן עושות משלוח לארץ:

 Clementine Weddings 

Wedding Ambience

Recycled Ideas

Crafty Clementines

Krystles Wedding

קטגוריות
השראה
תגיות
מתנות לאורחים,אטסי,נשיקה מתוקה
Menu Title
x