שחף ואור: התחלה חדשה | מגזין חתונות – מיי דיי

שחף ואור: התחלה חדשה

לרוב הזוגות החתונה מסמלת התחלה חדשה, אבל שחף ואור שלנו באמת מתחילים היום מחדש. עוד כמה שעות הם יעלו על טיסה ביחד לארצות הברית שם יגורו בשנים הקרובות ויעבדו בעסק בתחום הנדל״ן שהקימו ביחד ישר אחרי החתונה שלהם.

גילוי נאות – את שחף אנחנו מכירות מילדות. היא האחות של החברה הכי טובה ובחורה שפשוט אי אפשר שלא לאהוב. מעבר ליופי הברור שלה והחיוך הכובש מדובר גם בבחורה מוכשרת ביותר שללא ספק תגיע רחוק.

את בעלה, אור, היא הכירה בטיול בדרום אמריקה אבל אז לא קרה כלום. גם חצי שנה אחרי זה כשנפגשו בים הקשר לא התפתח אבל בפעם השלישית: גלידה. הם התחתנו ממש לא מזמן בחתונה תל אביבית כיפית מוקפים בחברים ומשפחה קרובה.

בבוקר החתונה שחף יצאה לריצה כמו בכל יום רגיל ולאחר מכן התחילה בהתארגנות תוך כדי התפנקות על קוקטיילים עם המלוות שלה. את שחף ליוו ביום האירוע לא מעט ספקים מנבחרת החלומות שלנו, שדאגו שיהיה לה יום מושלם פוטוגני ומשמח. שחף מספרת לנו בכלל שביום החתונה שלה הייתה אווירה מדהימה מלאת צעירים ואהבה ושבחיים לא הרגישו אהובים כמו בערב הזה – מה שאנחנו באמת מאחלות לכל כלה וחתן להגיד על היום שלהם.

את השנה הראשונה שלהם כנשואים טריים יבלו שחף ואור בבניית העסק החדש שלהם בארה״ב, ללא ספק התחלה חדשה ומרגשת עבור זוג צעיר שמתחיל לבנות חיים ביחד. אנחנו מתרגשות יחד איתם ומאחלות להם המון הצלחה ונסיעה טובה.

חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביבחתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביבחתונה בתל אביב חתונה בתל אביבחתונה בתל אביב חתונה בתל אביבחתונה בתל אביב
חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב

כל אנשי המקצוע

  • מקוםאיסט
  • צילוםלוז
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה אורבנית
תגיות
שירן שפלר,סילביה טובול,EAST,לוז,חתונה בתל אביב
Menu Title
x