gothic chic: החתונה של חן ורן | מגזין חתונות – מיי דיי

gothic chic: החתונה של חן ורן

הייתם משלבים גולגלות ביום החתונה שלכם? כי הזוג של היום היום הלך על זה ובגדול. מוזמנים להצצה לחתונת אופביט בסגנון קצת אחר, אבל לא פחות מהמם

כשהכלה היא צלמת חתונות והחתן הוא מעצב שיער לכלות – תהיו בטוחים שהם ראו כבר הכל. בדיוק בגלל זה, חן ורן רצו שיום החתונה שלהם לא ירגיש כמו עוד יום בעבודה. השניים שלא רק חולקים את אותה סביבת עבודה, אלא גם לוק מחוספס ומגניב במיוחד, רצו לשלב זאת בחתונה שלהם ובחרו ללכת על מראה אפל יותר ושונה מכל חתונה שביקרו בה. .

חן ורן הכירו (איך לא) בחתונה, בה רן עשה את התסרוקת לכלה. לאחר שסיים, התיישב ליד חן, התחיל לשחק לה בשיער (כהרגלם של ספרים…) ושאל אותה אם היא רוצה שהוא יעשה לה תסרוקת מגניבה. חן שהסכימה, אהבה את התסרוקת החדשה, אבל ללא ספק אהבה עוד יותר את הספר.  חן מספרת לנו כי בין שניהם התחילה ידידות שמהר מאוד התפתחה לזוגיות ומאותו היום רן הוא היחיד שנוגע לה בשיער – כולל ביום החתונה עצמה.

gothic chic: החתונה של חן ורן

gothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן

כל החתונה תוכננה באווירת “דארק שיק”, ושולבו בה אלמנטים כמו גולגולות וצבעים כהים. לוק החתונה של חן היה אחד הלוקים המגניבים והמחוספסים שראינו. חן מספרת לנו שהיא לא בחורה עדינה ולכן ידעה מההתחלה שהיא לא רוצה להראות עדינה בחתונה שלה: “למרות שרוב הכלות מבקשות לוק עדין עם צבעים רכים, אני רציתי להיות אני, ואני לא בחורה עדינה אז אין סיבה שביום החתונה אהפוך לכזאת”. חן בחרה באודם כהה במיוחד והטבעות של הזוג עוטרו בגולגלות. למרות שכל הסובבים סביבה ניסו לשכנע אותה ללכת על לוק עדין יותר, חן עמדה על שלה ומספרת שביום החתונה עצמו כל האורחים החמיאו והתלהבו מהמראה המיוחד שכל כך תאם אותה.

מאחורי העיצוב הנועז של החתונה עומדת בעלת הסטודיו ולדיס פרחים ועיצוב. ולדה מספרת לנו שהיא חן הכירו דרך עולם החתונות ומהר מאוד נהפכו לחברות טובות. הזוג ביקש שעיצוב החתונה יתאים לאופי המחוספס והמיוחד שלהם ויהיה אחר מכל מה שראו עד היום (והם ראו המון). ולדה שקיבלה יד חופשית שילבה אלמטים שונים שללא ספק הפכו את האולם לכל מה שחן ורן חלמו: גולגלות שונות פוזרו ברחבי האולם וקושטו בפרחים בצבעים בוהקים, סוקלנטים כהים ופרחים רבים מוקמו ברחבי האולם, מפות שחורות נפרשו על שולחנות אבירים גדולים וגרילנדות עמוסות פרחים נתלו מהתקרה.

ולדה מספרת לנו שהאתגר שלה היה כפול – מצד אחד התבקשה לעצב את האולם בצורה אפלה, אך מצד שני- לשמור על אווירת חתונה. ולדה ללא ספק עמדה באתגר ומלבד האלמנטים המחוספסים והאפלים שפוזרו, היא שילבה כמות גדולה של פרחים שבאמצעות מעבר בסגנון אומברה (מהכהה לבהיר) הפרחים בצבעים הכהים והבוהקים התחלפו בצורה הדרגתית לגוונים רכים יותר ובהירים. בנוסף שילבה נגיעות קלות של זהב ומעט ורוד בהיר ובכך יצרה איזון בין שני העולמות.

gothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן

ביקשנו מחן לשתף אותנו בטיפ ליום החתונה: “אני ממליצה לכל הזוגות שעומדים להתחתן, לקבוע עם הצלמים חודש לפני החתונה סט צילומים (סטייל Save the Date) ולהצטלם יחד. כך תוכלו לוותר על צילומי הזוגיות ביום החתונה עצמו, להוריד הרבה לחץ, לישון עוד טיפה ולהתחיל את היום בכיף וברגוע”. חן ללא ספק מדברת מניסיון אישי – היא ורן הצטלמו בצילומי זוגיות מהממים שממש לא מזמן פרסמנו אותם אצלינו (רוצים לראות? כנסו לכאן).

אנחנו מקוות שאם אתם מחפשים לחתונה שלכם מראה ייחודי ושונה, אך גם חוששים קצת מכך, החתונה של חן ורן הראתה לכם שאם רוצים – הכל אפשרי!

gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן

gothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן gothic chic: החתונה של חן ורןgothic chic: החתונה של חן ורן

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועמאגיה
 • צילום סטילס ווידיאושיצו צלמים
 • שמלת כלהשירן מרגוט
 • שיעררן נחום (החתן)
 • איפוריעל שאול
 • נעלי הכלהshoez web store
 • תכשיטים ואקססוריזאפרת קסוטו
 • טבעותסייף לוי (האח של הכלה)
 • בגדי חתןלבנה כהן
 • עצוב וזר הכלהולדיס פרחים ועיצוב
 • הזמנות חתונהלינוי גל ( linnica )
 • מוזיקהיוסי אפי
 • שיר כניסה לחופהcold little heart-michael kiwanuka
 • שיר שבירת כוסmartin garrix & dua lipa- scared to be lonely
 • כמות אורחים550
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
shoez webstore,סטודיו ליניקה,שיצו צלמים,ולדיס - פרחים ועיצוב
Menu Title
x