שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור | מגזין חתונות – מיי דיי

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

כשהם משקיפים אל הים וסביבם העתיקות של קיסריה, התחתנו בת-אל ואור בשעת שקיעה ביוני האחרון. שתי השמלות שלבשה בת-אל היו לא רק מהממות, אלא גם עם ערך מוסף ותרומה לקהילה

שמלת הכלה היא ללא ספק אחת הבחירות המשמעותיות והמרגשות בתהליך הלא פשוט שנקרא תכנון חתונה. עם מאות מעצבים ומגוון מחירים – למרבית הכלות השיקולים לגבי בחירת השמלה כוללים את המחיר שהן מוכנות להוציא על השמלה, המעצב שהן אוהבות וכמובן – הסגנון. שיקולים אלה ליוו את בת-אל בבחירת השמלה שלה, אבל אליהם הוסיפה עוד שאיפה אחת: שהסכום שתוציא על השמלה ילך למטרה טובה.

בארץ יש לא מעט עמותות שהוקמו בדיוק לשם מטרה זו. כך הגיעה בת-אל למכירה מיוחדת של עמותת רוח נשית העוזרת לנשים שיצאו ממערכות יחסים אלימות להשתקם ולהתפרנס בכבוד. החנות של העמותה ממוקמת בתל אביב ומציעה מגוון שמלות כלה בגזרות ומידות שונות, כולן נתרמו מהמעצבים הגדולים בארץ. במכירה מצאה בת-אל שתי שמלות המורכבות למעשה מארבעה חלקים שונים: בגד גוף בגזרת סטרפלס, חצאית טול, חצאית נשפכת ועליונית תחרה וצנועה יותר המתאימה לחופה. כל ארבעת החלקים עלו יחדיו כ-2,500 ש”ח שנתרמו לעמותה. כך בת-אל לא רק מצאה שתי שמלות שאהבה במחיר מדהים אלא גם זכתה לתרום לפעילות החשובה של העמותה.

 

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

פרט לבחירת שמלת הכלה, שאר החתונה תוכננה בשלט רחוק כיוון שבת-אל ובן זוגה אור גרים במינכן. הם הכירו לפני שמונה שנים כאשר אור היה המורה של בת-אל לפסיכומטרי, אבל אז הקשר עוד לא היה רומנטי. אחרי מבחן הפסיכומטרי עברה בת-אל לגור בצרפת, ואת אור פגשה שוב ארבע שנים לאחר מכן בזמן שביקרה בישראל. היא הגיעה לחופשה קצרה, פגשה את אור במקרה, והסתבר לה שגם הוא עבר לגור בחו”ל – במינכן, ובדיוק באותם ימים גם היה בביקור קצר בארץ. השניים ישר הבינו שזה זה ואחרי תקופה שחיו על קו שתי המדינות עברה בת-אל לגור עם אור והשניים אימצו כלב פאג מתוק (שגם הגיע לישראל להשתתף ביום החתונה) והתארסו. את מרבית החתונה הם תכננו בשלט רחוק מלבד שבועיים בהם קפצו לארץ לסגור מספר דברים חשובים.

הם בחרו להתחתן מול הים בקיסריה, בזמן השקיעה ומוקפים בעתיקות. הקונספט בו בחרו לעיצוב החתונה שילב פרטי וינטג’ שונים, ביניהם מזוודות ישנות, ספרים, שעונים ושלטים עתיקים שהשתלבו בצורה הרמונית עם נוף העתיקות של קיסריה והכחול של הים. נוסף לכך קושט המקום בפרחים רבים בצבעים רכים ועדינים שנתנו איזון ורוך למראה המיוחד של האזור, ויצרו מראה מהמם במיוחד.

החתונה עצמה הייתה יפהפייה, אין ספק, אך אהבנו במיוחד את הסיפור שמאחורי השמלה של בת-אל, המהווה רק דוגמה אחת ונהדרת לאיך אפשר להשתמש באירוע של החתונה כהזדמנות לעשות מעשה טוב ולתרום חזרה. אם אתם מחפשים רעיונות נוספים כיצד גם אתם יכולים להפוך את יום החתונה שלכם להזדמנות לתרום לקהילה, אתם מוזמנים להיכנס לכאן.

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואורשמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור שמלה למטרה טובה: החתונה של בת-אל ואור

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועקיסר ים
 • צילום סטילסג׳ן סלדקוב
 • צילום וידאואיתי מדר
 • שמלת כלהעמותת רוח נשית
 • שיער ואיפוררוית בנאי
 • עיצוב, זר כלה ופינת שזירת פרחיםאורכידאה פרחים ועיצוב
 • טבעותג'קסון
 • בגדי חתןHugo boss
 • מוזיקהאייל אפשטיין פוקסי מיוזיק
 • שיר כניסה לחופהA sky full of stars- Boyce avenue
 • שיר שבירת כוסFireworks- Katy perry
 • כמות אורחים320
קטגוריות
חתונות אמיתיות
תגיות
רוח נשית
Menu Title
x