שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח | מגזין חתונות – מיי דיי

שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח

פעם בשנה אנחנו יוצאות מהאתר ומארחות בחלל אחד עשרות שמות מובילים בתעשיית החתונות. המטרה: לאפשר לכלות (וחתנים) במקום אחד לפגוש ולשוחח עם בעלי מקצוע מוכשרים, לקבל השראה, להנות מהטבות בלעדיות, ובעיקר להנות מיום כיף סביב החתונה עם קוקטייל מפנק, מוזיקה חיה והמון אנשים טובים ואווירה נהדרת.

חלק מרכזי ביריד שלנו כל שנה הוא מכירת שמלות הכלה, שם אנחנו מארחות כמה מעצבים שנבחרו בקפידה על ידינו המציעים את השמלות שלהם בהנחות מדהימות. השנה יחכו לכם במתחם שלנו  מאות שמלות כלה בהנחות של עד 70%, וגם קולקציית שמלות הכלה של תמרה סלם ואוליבר אייל – שני מעצבי אופנה מדהימים שטרם הכרתם והכינו לנו ליריד קולקציית שמלות כלה משגעת שתוכל להיות שלכם במחיר להשכרה של 4,000 שח. הכי שווה שיש.

לקראת היריד יצאנו לצלם רק טעימה מהדגמים ההורסים שיחכו לכן שם – אין ספק שמי שטרם מצאה שמלת כלה חייבת לבוא ולהכיר. מזכירות שהכרטיסים ליריד במכירה מוקדמת בלבד! נותרו כרטיסים בודדים לשישי ומעט כרטיסים לראשון. תוכלו לרכוש אותם בסוף הפוסט. תודה מיוחדת לצלם איציק בן דוסא שצילם עבורנו את ההפקה ולמאפרת ומעצבת השיער נטאשה קי שהייתה אחראית על האיפור והשיער. גם את שניהם תוכלו לפגוש ביריד.

שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח

תמרה מעצבת אופנה שאהובה במיוחד על מפורסמות ארצנו, והשמלות שלה לא פחות ממושלמות. היא התחילה את הקריירה שלה לפני כשש שנים כסטאז’רית בסטודיו של המעצב האהוב ויוי בלאיש ומאז צברה מוניטין כמעצבת עילית למבינות אופנה. היא פועלת בתוך סטודיו מהמם בדרום תל אביב, ובקרוב העיצובים שלה יוצגו בשבוע האופנה.

ביריד תחכה לכן קולקצייה שתמרה עיצבה בלעדית לכלות היריד. את השמלות מהקולקציה הזאת פלוס דגמים נוספים של שמלות כלה, תוכלו למצוא במחיר חד פעמי ליריד של 4,000 שח להשכרה. המלוות ואמהות שלכן ישמחו לשמוע שדאגנו גם להן – בדוכן של תמרה יחכו גם שמלות ערב במחיר של עד 2000 שח לקנייה וגם שמלות מיוחדת של one of a kind במחיר מיוחד להשכרה.

שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח
שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח
שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח

שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח

סמוך לתמרה סלם, תוכלו למצא ביריד שלנו את אוליבר אייל, מעצב שמלות ערב כבר מעל חמש שנים. אוליבר בעברו היה גם הוא סטאז’ר של המעצב ויוי בלאיש ובהמשך ניהל לו את הסטודיו (אגב, שם הוא ותמרה סלם הכירו והם עובדים ביחד עד היום). לראשונה, עבור היריד, אוליבר מעצב קולקציה ראשונה של שמלות כלה עדינות המתאימות לכלות שמחפשות מראה רך ורומנטי. השמלות משלבות תחרות עדינות וטולים ונוצרו בעבודת יד.

גם השמלות של אוליבר יחכו לכם במחירים בלעדיים של עד 4000 שח. יהיה מושלם!

שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שחשמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח שמלות כלה מושלמות עד 4000 שח

צילום: איציק בן דוסא

איפור ושיער: נטאשה ק

שמלות כלה: תמרה סלם ואוליבר אייל

 

קטגוריות
שמלות כלה ועוד
תגיות
נטאשה ק,איציק בן דוסא,מכירת שמלות כלה,תמרה סלם
Menu Title
x