תל אביב סטייל: ורד ועודד | מגזין חתונות – מיי דיי

תל אביב סטייל: ורד ועודד

את ורד היפיפיה אנחנו מכירות אישית, ולא היה לנו ספק שביום החתונה שלה היא תהיה כלה פשוט מהממת. החתונה הייתה חתונת שישי תל אביבית בתחילת עונת החתונות, ומלאה בוייבים טובים ובפריימים פשוט מושלמים.

ורד ועודד הכירו לפני קצת יותר משבע שנים במקסיקו, היא טיילה שבועיים עם חברה והוא התחיל שם את הטיול הגדול אחרי הצבא שתוכנן להיות שנה. אבל איך אומרים, בנאדם מתכנן תכניות… קצת אחרי שהכירו ורד הייתה צריכה לחזור לארץ לעבודה אבל תוך זמן קצר בנפרד הם הבינו שהם לא יכולים אחד בלי השנייה. ורד טסה שוב למרכז אמריקה והפעם כדי לטייל עם עודד, ועודד בחר לקצר את הטיול ולחזור לארץ עם אהובתו ורד. אל דאגה – מאז הם מטיילים יחד ברחבי העולם ומבקרים ביעדים אקזוטיים ומעוררי קנאה.

כשהתחילו לתכנן את החתונה, לשניהם היה חשוב שזו תהייה חתונת צהריים בשישי. הם רצו משהו מאד קליל, זורם ופחות רשמי, כזאת שתשקף את החיים היום יומיים שלהם בעיר. החתונה התחילה ב14 בצהרים ונמשכה עד הלילה.  “כולם אמרו לי אחרי האירוע שהם הרגישו בפסטיבל”. ורד שעובדת בתור מפיקת חתונות באיזיווד, כבר הכירה טוב את התחום טרם התארסה, וללא ספק בחרה בספקים מצויינים ליום החתונה שלה.

בבוקר החתונה התארגנה ורד במלון ווסט בתל אביב עם חברות, היה מאד קליל וכיף. עודד פתח את הבוקר עם חברים ב”בנדיקט” ואחרי שהגיע לאסוף אותה, הם נסעו להצטלם ברחבי העיר במקומות האהובים עליהם.

בגדול הטיפ של ורד הוא לזכור שזה יום שעובר ממש מהר, אז כדאי לגשת לזה בכיף “ולא להשתגע יותר מידי, כי מה שחשוב בסופו של דבר זה החיים שאחרי”. ורד ועודד הייתה לכם חתונה קייצית שמחה וקלילה עם הרבה ספקים מדהימים מנבחרת החלומות שלנו וצלם אחד מוכשר, שי שחר, שיצר אלבום צבעוני ושמח. המון מזל טוב, נהנינו לארח אתכם במדור.

ורד ועודד – מזל טוב!! אוהבים אתכם

חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביבחתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב חתונה בתל אביב

 

כל אנשי המקצוע

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה אורבנית,חתונות שישי
תגיות
אייזן שטיין,חתונת שישי,חתונה אורבנית,shoez web store,שי שחר,נטלי קלוג סטודיו לעיצוב
Menu Title
x