מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל | מגזין חתונות – מיי דיי

מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל

נועה רוזן, וולוגרית מובילה, החליטה לתעד את היום הגדול שלה מתחילתו ועד סופו במצלמת וידאו ביתית, והעלתה את הסרטון לרשת. אז איך נראית כלה על הבוקר ומה קורה כשפריט חשוב נשכח בבית? כל הפרטים בתיעוד המקורי

כלות שמשתפות את מעגל המכרים שלהן בתמונות נבחרות מיום החתונה זו תופעה מוכרת, אבל כלות שמחליטות לתעד את עצמן ביום החתונה בווידאו, ומצלמות גם את סימני השינה על הפנים ואת השיער הלא מטופל ואחר כך משתפות בכך את כל העולם – זו כבר תופעה די חריגה.

הכירו את נועה רוזן, בת 28 ממרכז הארץ, שיחד עם בן זוגה טל אינוונר, מתחזקת ביוטיוב vlog דוקו מדליק, המשתף את אלפי עוקביהם ברגעים מחיי היום יום שלהם וגם מההכנות שלהם לחתונה שתוכננה תוך חודשיים בלבד. כך תיעדה נועה בין היתר את ההחלטה שלה לגזור לעצמה את השיער בבית ממש לפני החתונה, את מסיבת הרווקות שלה וגם את הפריטים המעוצבים שהכינה בעצמה לאירוע.“אנשים תמיד שואלים אותנו איך אנחנו מצליחים לעבוד ולחיות יחד ולכן החלטנו לפתוח וולוג ולהראות להם שזה דווקא קל”, אומרת רוזן ומתייחסת לעובדה שהיא וטל רגילים לבלות יחד 24/7, כיוון שבבעלותם עסק משותף לפריטים מעוצבים בעבודת יד.

מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל

בעוד כמה שעות זה קורה. צילום: חן לוי

מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל

הכלה כבר רגילה לעדשת המצלמה. צילום: חן לוי

השניים, שבחודשים האחרונים התרגלו לחיות עם מצלמה במצב רקורד בכל רגע נתון, החליטו לא לוותר על התיעוד גם ביום הגדול שלהם וגייסו חברים עבור המשימה. “היה לי חשוב לתת הצצה לאיך באמת נראית כלה בהתארגנות לחתונה”, אומרת לנו רוזן. “באינסטגרם תמיד רואים צילומים של כלות יפות ומאופרות ורציתי לתת הצצה ליום שבו הכלה קמה עם שיער מבולגן ופנים יבשות, כדי שיראו איך באמת נראיתי בבוקר החתונה”.

הסרטון הסופי, שבעיני רוזן הוא ממש מאחורי הקלעים של יום חתונה, מסתכם ב-26 דקות נבחרות מהיום הגדול של השניים, וכולל טעימה מכל שלבי היום, כולל צילומי הזוגיות, החופה והמסיבה. לטענתה, הנוכחות של המצלמה לא הורגשה במשך כל אותן שעות והכול זרם כמתוכנן. גם עם הפאשלות שצצו בדרך התמודדו השניים בקוליות. “לא משנה כמה מתכננים תמיד יש בלת”מים וצריך להתמודד”, אומרת נועה. “צילומי הזוגיות היו לנו קצרים מדי בגלל לוח הזמנים הצפוף, אז פשוט עשינו אותם מחדש עם שיער ואיפור שבוע אחרי”.

בהתאם לסגנון הייחודי של הזוג, גם החתונה של השניים נעשתה בצורה הכי אישית ומיוחדת: הם בחרו להתחתן בבר בדרום תל אביב, באירוע מצומצם של 120 איש, ”והאנשים שהוזמנו לאירוע היו רק החברים הכי טובים, המשפחה הכי קרובה ובעצם רק אנשים שמכירים את שנינו באופן אישי ואנחנו רואים לעיתים קרובות”.

האירוע נערך באופי של מסיבת קוקטייל, הקהל נהנה מקוקטיילים משובחים ומנות קטנות ואיכותיות שהוצעו לאורחים על ידי מלצרים מסתובבים, כתחליף לארוחה קלאסית בישיבה, להקה ניגנה שירים שאהובים על השניים, השמלה נקנתה במכירת יד שנייה והעיצוב כולו היה ברוח רטרו.

מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל

מתארגנת לקראת חתונת הרטרו המעוצבת. צילום: חן לוי

“היתרון באירוע קטן הוא שאפשר להסתובב בין כל האורחים וממש לדבר איתם” מסבירה רוזן. “יכולנו ממש לדבר עם כל האורחים ולספר להם על הקונספט של החתונה. אמנם בהתחלה היו אנשים שעיקמו את הפרצוף כששמעו על הסגנון של המסיבה אבל בסוף דווקא אלה ממש התלהבו”.
השניים, שויתרו על חתונה ברבנות, קיימו טקסט שערך חבר של בני הזוג ובו הצהירו על התחייבויותיהם אחד לשנייה. “התגובות היו מעולות ואנשים ממש לא ציפו לזה”, היא אומרת.

מחוברים לחופה: דוקו החתונה של נועה וטל

לאחר המפגש המשמח בין החתן והכלה. צילום: חן לוי

גם הכישורים היצירתיים של בני הזוג קיבלו ביטוי בדקורציות כמו מרכזי השולחן שנעשו בעבודת יד שלהם, בשלטים ובמתנות לאורחים שכללו ערכות Hangover עם תמונה של כל אחד מהמוזמנים, שהודפסה בפולוראיד (ביקשנו מהאורחים לקבל תמונה שלהם לפני החתונה) וכללה כרטיסי חישגד, מסטיקים, בקבוקי מים ועוד דברים שכייף לקבל. “היה לנו זמן להשקיע בדברים קטנים למרות שהכל אורגן בחודשיים וחצי”,אומרת רוזן ” אנחנו טובים כשאנחנו עובדים תחת לחץ”.

קטגוריות
השראה,וידאו,המגזין
Menu Title
x