Just Married: החתונה של יעלי ויעלי | מגזין חתונות – מיי דיי

Just Married: החתונה של יעלי ויעלי

שתי כלות, ארבע מערכות לבוש ואהבה עמוקה שמבוססת על קבלה עצמית: יעלי ויעלי הרכיבו חתונה עם סטייל משובח והרבה רומנטיקה, ועל הדרך שילבו זווית מקורית על שבירת מוסכמות

שבוע הגאווה מצוין בימים אלה, ומזכיר לנו בענק שאהבה מגיעה במגוון צורות ודרכים. דוגמה יפה לכך היא הסיפור של יעלי ויעלי (יעלי טקומי ויעלי ריין, שלדבריהן מכונות ‘היעלי’ז’ או ‘היעליות’ בקרב חבריהן), שהכירו בקורס מאמני כושר לפני כשלוש שנים, כאשר שתיהן עדיין לא היו בטוחות באשר לנטייה המינית שלהן.

כבר מהשנייה הראשונה, בשיעור הראשון בקורס, הן הפכו לחברות. “הגעתי באיחור קל לשיעור, נכנסתי כמו רוח סערה עם חיוך גדול על הפנים, והכרזתי ‘הגעתי! אפשר להתחיל’. כן, אני קצת חצופה”, נזכרת יעלי טקומי. “המבטים שלנו הצטלבו, ובהפסקה התחילה בינינו השיחה הראשונה”. הקשר ביניהן נרקם לאט לאט, ולאחר חודש של גישושים, סוף סוף הן התנשקו בפעם הראשונה. בעבור יעלי טקומי, הנשיקה הייתה לא פחות מרגע מכונן: “רק בזכות יעלי הצלחתי, אחרי הרבה שנים של מלחמה עם עצמי, לקבל את הצד הזה שבי שיכול לאהוב נשים, לצאת עם זה החוצה ולאהוב את עצמי כמו שאני”.

לאחר שלוש שנות זוגיות, כשהיה ברור שזה זה, יעלי ריין שלפה טבעת במהלך חופשה ברודוס, “והשוס הוא שבדיעבד גילינו ששתינו חשבנו להציע אחת לשנייה באותו יום, רק שיעלי ריין הקדימה אותי”, אומרת יעל טקומי. הרגע הכמעט טלפתי ההורס הזה היה יריית הפתיחה של אירוע גאה ומלא סטייל שנערך בשישי בצהריים באפריל האחרון.

Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי

כשיעלי ויעלי החלו בתהליך הבחירה של הלוקים הכלתיים שלהן, כל אחת מהן גילתה גישה קצת אחרת: יעלי ריין מצאה את השמלה הראשונה שלה תוך 7 דקות אצל המעצבת לי קודו, ובנוסף בחרה באוברול custom-made של אורית סמדג’ה. יעלי טקומי, לעומתה, הקדישה זמן רב לחיפושים, ולבסוף הלכה על שתי שמלות שמצאה ביריד ‘כלה קלה’. את הלוק השלימו שתיהן עם תסרוקות במראה טבעי של דנה צמות, בשילוב אלמנטים פרחוניים.

היום הגדול התחיל בבוקר התארגנות בשני חדרים נפרדים ב-Brown Beach House בתל אביב. “נפרדנו למען אפקט ההפתעה ואפילו עשינו איפור ושיער בנפרד עם אותה מאפרת, שדילגה בין החדרים ולא הסגירה שום פרט על השנייה”, מספרת יעלי טקומי. לאחר המפגש המשיכו השתיים לנחלה, גן האירועים הפסטורלי שליד נס ציונה, ולקראת הצהריים החלו להתקבץ במקום 310 האורחים. הגן עוצב ע”י ולדיס – פרחים ועיצוב באמצעות אלמנטים של פלמינגו וצבעוניות פסטלית, שהתאימה בדיוק לחתונת צהריים קלילה ואביבית.

החופה, שנערכה ע”י אחיה של יעלי ריין, התמקדה בסיפור האהבה בין השתיים ולא התיימרה להביע הצהרה חברתית כלשהי. “אנחנו לא בגישה של ‘הנה אנחנו פה נגד כל הסיכויים’. אנחנו פשוט אנחנו”, היא אומרת.
למרות זאת, מובן שבכל חתונה גאה יש אמירה, ולדבריה, שבירת הכוסות במעמד החופה סימלה שבירת מוסכמות. “השנה היא 2018 והמדינה לא מכירה בזוגות חד מיניים – דבר שהוא הזוי וכואב. היום הזה, שבו התחייבנו זו לזו, והראינו את החברות בינינו והאהבה המטורפת שלנו, נגד כל המוסכמות החברתיות, זה הדבר הכי מיוחד שיכולנו לעשות. אנחנו כאן כי אנחנו רוצות להרגיש ממש כמו כולם. היה מספיק לראות את כל העיניים הדומעות כדי להבין שעשינו את שלנו”.

Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי Just Married: החתונה של יעלי ויעלי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועהנחלה
 • צילום סטילסעידן חסון
 • צילום וידאואביב וטלי
 • שמלות כלה - יעלי טקומיכלה קלה
 • שמלת כלה - יעלי רייןלי קודו
 • אוברול כלה - יעלי ריין Orit Shleyfman Smadja
 • שיערדנה צמות
 • איפוריעל להב
 • תכשיטים ואקססוריז לשיערSmadar Edri Jewelry
 • הזמנות חתונהNataly Sadovnik
 • עיצובולדיס - פרחים ועיצוב
 • מוזיקהדלית רצ'סטר, אטיסוטו
 • שיר כניסה לחופהClean Bandit feat. Zara Larsson- Symphony
 • שיר שבירת כוסJess Glynne - Real Love
 • מקום התארגנותThe Brown Beach House
 • לוקיישן צילומיםThe Brown Beach House, הנחלה
 • אטרקציות חתונהמגנטים - פלאשבק
קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות שישי
תגיות
הנחלה,עידן חסון,דנה צמות,ולדיס - פרחים ועיצוב
Menu Title
x