Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי | מגזין חתונות – מיי דיי

Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי

עם סוסים וטבע מסביב, רסטות, גלביות, טקס מיוחד, הופעות חיות ואוכל טבעוני - קבלו הצצה ליום המיוחד של בר ורועי שהתקיים בחוות סוסים במרכז הארץ

דמיינו לכם חוות סוסים במרכז הארץ בה צועדת לה יחפה כלה עם רעמת רסטות מרשימה מלווה בבן זוגה היחף גם הוא בדרכם לטקס החתונה. בדיוק כך היה יומם המאושר של בר ורועי, שהתחתנו בחוות הסוסים “חוות החיים” בה גדלה בר, בטקס ייחודי, חתונה בסגנון היפי עם אוכל טבעוני ומסיבה שמחה.

בר, מעצבת תכשיטים ועובדת עם סוסים ורועי, נגן החבר בלהקה, מנהלים אורח חיים מלא במוזיקה, טבע וחיות. השניים מספרים כי אורח החיים שלהם לא תואם את המיינסטרים, ומאפשר להם חופש רב עם חיבור לטבע. לכן, אין זה מפליא שיום חתונתם נסב על הדברים המאפיינים אותם, וכלל שלל חיות משק וסוסים שלקחו חלק בצילומי הזוגיות, אוכל טבעוני, וערב שלם של הופעות חיות. בר מספרת כי היה להם חשוב שיום החתונה שלהם ישקף את מי שהם וייתן לכל האורחים שפחות מכירים אותם הצצה לאורח חייהם, בתקווה שיבינו אותם טוב יותר.

את החתונה הם בחרו לקיים במקום קרוב לליבם – חוות סוסים ששייכת להוריה של בר, בה היא גם עובדת ובה מבלים השניים רבות. זוהי חווה פעילה, שמעולם לא התקיימה בה חתונה, ולכן נדרשה עבודה רבה. למעשה, צריך היה לארגן הכול מאפס. בר משתפת שהיא ורועי רצו ליהנות מהימים שלפני החתונה כשהם נטולי דאגות, ארגונים לוגיסטיים והפקה, ולכן בחרו להיעזר בחברת הפקות מקצועית, “מרפסת בטבע”, שדאגה לארגן ולהפיק את היום. בר מוסיפה כי זו הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלו וממליצים עליה בחום לזוגות שרוצים להפיק חתונה מאפס: “תביאו מפיק עם ניסיון ושיודע את העבודה ופשוט תיהנו מכל רגע, גם ביום עצמו אבל לא פחות חשוב בתקופה שלפניו”.

Hippie Spirit: החתונה של בר ורועיHippie Spirit: החתונה של בר ורועי

כיוון שהחווה פעילה ושטחה משמש ביומיום סוסים רבים לרכיבה, היה חשוב להתחשב במספר גורמים, דוגמת להימנע מלזרוק אשפה על האדמה, שכן זו עלולה להישאר גם לאחר ניקיון יסודי ולסכן את הסוסים. לשם כך פוזרו שלטים רבים וצבעוניים שביקשו מהאורחים להשליך אשפה בפחים בלבד. מלבד שלטים אלו בחרה בר לשלב שלטים רבים שעליהם נכתבו ציטוטים ומשפטים שהיא ורועי אוהבים. בנוסף, כיוון שלא ניתן היה לקבע בשטח חופה, שכן הדבר עלול לפגוע בסוסים, היה צורך בחופה ארעית. צורך זה הוליד את הרעיון של חתונה בחופה מעגלית תחומה באבנים.

בר ורועי משתפים כי טקס החופה היה מבחינתם החלק החשוב ביותר, ולכן החופה המעגלית הייחודית הוצבה במרכז הרחבה בצורה בולטת, כך שניתן היה לראותה מכל פינה. השניים בחרו בחבר קרוב שיחתן אותם ויחד הם בנו את הטקס המרגש, שחשף את האורחים לסיפור הזוגיות שלהם, לתהליך שעברו יחד עם השנים ולרצונם להיות פתוחים וכנים זה עם זו לכל החיים. בר ורועי בחרו שלא להחליף טבעות, ובמקום זאת קעקעו על אצבעותיהם קעקוע בצורת יהלום. את הטקס הם סיימו בצורה מיוחדת ומשעשעת ויצאו מהחופה תוך שהם מבצעים את הריקוד “יש לנו תיש” כשהם חוצים תחת גשר ידיהם של חבריהם עד שהגיעו לרחבת הריקודים.

בר ורועי בחרו לראות ביום חתונתם הזדמנות לאפשר לאורחים שלהם להכיר אותם טוב יותר: ”אנחנו לא הולכים לפי המיינסטרים ובחרנו לחיות חיים טבעוניים, ולמרות שהיו בהתחלה חששות של אורחים מכך שיוגש אוכל טבעוני בחתונה ולא יהיה טקס דתי, לשמחתנו, לאחר שכולם הגיעו וראו את טקס החתונה, הם הבינו וקיבלו אותנו הרבה יותר טוב ובעיקר נהנו מכל רגע”.

החתונה של בר ורועי הייתה מיוחדת ומהממת ביותר, וזאת בזכות הייחודיות והיופי שלהם. השניים מזכירים לנו שיום החתונה הוא הזדמנות נהדרת לשלב את הדברים שהכי אוהבים ולשתף בהם את האנשים שהכי אוהבים.

Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועיHippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועי Hippie Spirit: החתונה של בר ורועיHippie Spirit: החתונה של בר ורועי

כל אנשי המקצוע

 • מקום האירועחוות החיים
 • צילום סטילסאלעד ברנגה
 • הפקהמרפסת בטבע
 • שמלת כלהBlack kapra יעלי פדצור
 • תכשיטים ואקססוריזTurtle haze (מותג התכשיטים של בר)
 • טבעותNevo tatto
 • בגדי חתןPrimitive
 • הזמנותעדי חן חמוי
 • עיצוביוסי מורד ואמא של בר
 • מוזיקה Dj- איתי רזניק Dj-יוני יוספזון
 • הופעות חיותאלברט, הלהקה של רועי ו- groove ambassadors
 • בר C-bar - Bar Service
קטגוריות
חתונות אמיתיות,באווירה כפרית
תגיות
חתונת שישי,חתונת שטח,מרפסת בטבע
Menu Title
x