Danish Vibes: החתונה של לי וינקי | מגזין חתונות – מיי דיי

Danish Vibes: החתונה של לי וינקי

נוף ירוק וציורי בלב מטע זיתים, עיצוב מלא טעם שנראה כאילו הגיע היישר מפינטרסט, ואווירה של פשטות המתכתבת עם תפיסת ההוגה הדנית (מייד תבינו במה מדובר): כך נראתה חתונה אביבית ונעימה במטע זיתים בגבעת עדה

בשנים האחרונות נכנס ללקסיקון שלנו מושג חדש: הוּגֶה (Hygge). למי שלא מכיר, מדובר בפילוסופיית חיים שלמה שמגיעה מדנמרק, ומקדשת את הפשטות, הנינוחות והחיבור לכאן ועכשיו. מה זה אומר? אימוץ של אורח חיים המתענג על הדברים הקטנים והמנחמים בחיים, כגון ספל תה ליד האח (במקומות בהם יש אח בחורף), זמן ביתי איכותי, או ספר טוב שקוראים מתחת לפוך. לי וינקי לקחו את התופעה הנעימה הזו צעד אחד קדימה, והחליטו שהקו המנחה ביצירת החתונה שלהם יהיה ההוגה. התוצאה הסופית, איך לא, פוטוגנית ומעוררת השראה.

כדי לייבא בהצלחה את עקרונות ההוגה לחתונה המתקיימת בלבנט, יצאו השניים לחיפוש אחר לוקיישן שיאפשר לתת מקום של כבוד לסטייל הנעים והלא מתאמץ, ויחד עם ציפורות – סטודיו לעיצוב שהפיקו ועיצבו את האירוע כולו, הם מצאו את המיקום המנצח, במטע זיתים בגבעת עדה. “חשוב לנו מאוד לחוות מקומות שונים בעולם ולכן גם היה חשוב לנו שהחתונה תהיה בלוקיישן מיוחד ושונה”, מספרת לי. “כשהגענו למטע הזיתים הבנו שזה המקום בשבילנו להתחתן. העצים הנמוכים, הרגשת החמימות, היופי של הגזעים והטבע המדהים מסביב למטע שבו את ליבנו”.

“הרעיון של עיצוב האירוע כולו היה סופר רומנטי, עם תאורה שמשדרת משהו חם ואפילו מעולם הפיות”, אומר אפרי כץ מסטודיו ציפורות. פלטת הצבעים הורכבה מגווני בורדו, לבן ופיץ’, וברחבי המתחם פוזרו כלי זהב, מנורות פחם שהוכנו במיוחד לאירוע, עשרות נרות ואף זיקוקים באורך חצי מטר ששימשו לשלב החופה. בנוסף, צוות סטודיו ציפורות שדרג את המתחם עם פרחים, ביניהם ורדים, לוע הארי וצמחי אמיתה שלדבריהם, משלבים בין מראה fine למראה טבעי יותר. התוצאה הסופית תוארה על ידי לי כ”יער קסום”.

Danish Vibes: החתונה של לי וינקיDanish Vibes: החתונה של לי וינקיDanish Vibes: החתונה של לי וינקי

לי, ד”ר להנדסת חומרים בתעשייה, וינקי, סטודנט לרפואה שנה ג’ הצעיר מלי בארבע שנים, מכירים כבר מילדות. הקשר ביניהם הפך לרומנטי רק לפני חמש שנים, כאשר הייתה לי במהלך לימודיה וינקי שירת בצבא. דרכיהם הצטלבו שוב כשנפגשו באירוע, שלאחריו מצאו השניים את עצמם מעבירים שעות ארוכות יחד. “עם הזמן והגיל הצלחנו להבין מה מקיים את הזוגיות בינינו, וזאת התמיכה ההדדית, ההזנה, ההפריה וכמובן האהבה שמספקת לשנינו את מה שדרוש לנו בשביל לפרוח”. הטבעת נשלפה לפני כשנה והשניים החלו מייד לתכנן את היום הגדול שלהם, שהתקיים בחודש שעבר.

באופן מפתיע, למרות הזמן הרב שעמד לרשותה, סעיף הלוק של לי זכה לחותמת הסופית רק יומיים לפני האירוע, כאשר מצאה את הלוק המנצח שלה לשלב הריקודים, אוברול סאטן לבן של Sister M.

לאחר התארגנות במלון ‘אלמא’ בזכרון יעקב, המשיכו לי וינקי עם הצלם חגי גלילי לצילומים בסביבת היישוב הפסטורלי. התוצאות הנהדרות של הצילומים, שנערכו ברוח האווירה המוקפדת אך הלא מתאמצת, נשקפות בתמונות מונוכרומטיות וחמימות, התואמות לרוח החתונה עצמה. כשהערב ירד, התאספו 270 האורחים וצפו בזוג הופך ל-Mr & Mrs באופן רשמי. משם המשיכו כולם לרחבת הריקודים. במהלך השעות הארוכות על הרחבה נרשם אחד הרגעים הכי זכורים מכל היום הגדול: “רקדנו עם כל החברים ברחבה ופתאום שמענו את האדמה רועדת. חברים של ינקי מהצוות ביחידת אגוז פשוט רצו אלינו בשאגות, לבושים בחולצות הצוות המסורתיות, והעיפו אותי ואת ינקי באוויר. ליטרלי. מהרגע הזה שנינו לא זוכרים כבר יותר מדי”, לי מסכמת.

Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי

Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי

Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי Danish Vibes: החתונה של לי וינקי

Danish Vibes: החתונה של לי וינקי

:השתתפו בחתונה

מקום האירוע: מטע זיתים בגבעת עדה // צילום סטילס: חגי גלילי וציפי וילמובסקי // צילום וידאו: נועם סרנה // הפקה: ציפורות // אוברול לריקודים: Sister M // שיער: גל סמואל // איפור: שירן שפלר // נעלי כלה: בי יוניק // טבעות: Hot Crown // בגדי חתן: Hugo Boss // זר כלה: Bluebell Flowers // הזמנות חתונה: ציפורות, דפוס דנה, תל אביב // עיצוב: ציפורות // מוזיקה: גל כדן // שיר כניסה לחופה: Neil Young – Here we are in the years // שיר שבירת כוס: The Smiths – Ask // מקום התארגנות: מלון אלמא, זכרון יעקב // אטרקציות: זיקוקים לכל אורח בכניסה לחופה, בקבוקי שמן זית ממותגים, מצלמות חד פעמיות ברחבת הריקודים, ספר תמונות לאורחים // קייטרינג: אתי ונעמה // לוגיסטיקה: אדמה

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,לוקיישנים מיוחדים
Menu Title
x