Step by Step למראה הטבעי המושלם | מגזין חתונות – מיי דיי

Step by Step למראה הטבעי המושלם

כאשר אתן מדמיינות את הלוק שלכן ביום החתונה, רובכן מעידות שהייתן רוצות להיראות כמה שיותר טבעי, בעיקר כשזה מגיע לאיפור. בין אם זה מהרצון להישאר נאמנות למראה היומיומי ונטול האיפור או בגלל שפשוט כך אתן מרגישות שתרגישו הכי “אתן” באירוע שהוא גם ככה מלחיץ. בנוסף, יש כל כך הרבה אלמנטים נוספים בלוק יום החתונה אשר “משדרגים” את המראה כמו האקססוריז שבחרת לשלב, השמלה, הנעליים ואפילו השיער ולכן כאשר שומרים על איפור נקי יחסית, שאר האלמנטים מקבלים מקום מדויק יותר.

הפקת הביוטי של היום שואבת את השראתה מהכלות הטבעיות והרומנטיות, כלות שאוהבות בעיקר איפור רענן וטבעי. הלוקים הרומנטיים בשמלות הנשפכות, כמו גם בחירת הלוקיישן, מדגישים את יופיין של הדוגמניות מבלי שייראו ‘עשויות’ מדי. לטס מטלר, מאפרת ההפקה וחברה בדרים טים שלנו, היה חשוב להתמקד באיפור שמשדר ניקיון ורומנטיקה באווירה שלווה ואינטימית.

אספנו מטס מספר טיפים שיסבירו צעד אחר צעד כיצד הכי נכון לשמור על העור ולהביא אותו למצב האופטימלי ומוכן לאיפור טבעי ביום החתונה. עם החומרים הטובים והטכניקה הנכונה, טוענת טס שכל אחת תוכל להגיע לרמת איפור מדהימה ולוק מושלם מבלי להשתמש בשכבות של מייקאפ.

  • דבר ראשון, איפור טוב מתחיל בכך שפנייך נקיות ורעננות ללא שאריות איפור ולכלוך: רחצי פנים בעדינות עם סבון כדי למנוע לכלוך ושומן. ברגע שפנייך נקיות מרחי קרם פנים, והקפידי להתאים את הקרם לעור פנייך, אני מעדיפה להשתמש בקרם שהוא נטול שומנים (oil free ).
  • לאחר מכן מרחי פריימר על מנת לאחד את המייקאפ לעור. אני אוהבת להשתמש בפריימר שמותאם לאיפור בשיטת האיירבראש.
  • השלב הבא זה מריחת המייקאפ והקונסילר המאיר – מרחי באזורים הזקוקים לכיסוי ותיקון כמו נקודות עם פגם, כהות או אדמומיות סביב האף, מתחת לעיניים, קו השפם והסנטר. זכרי כי את מטרתך היא רק כיסוי דק על מנת ליצור מראה אחיד והדרך הנכונה להשגת המראה הוא זיהוי נכון של כמות הכיסוי –  יותר מידי מייקאפ יהפוך לכבד מידי.
  • את הקונסילר או המייקאפ ניתן למרוח באמצעות האצבעות או ספוגיות איפור ולא במברשות על מנת ליצור מראה טבעי יותר. כמובן שרצוי שתעזרי באצבעות נקיות שזה עתה נשטפו.
  • הקפידי על התאמת הגוון המדויק. אני מאפרת בטכניקת איפור האיירברש שיוצרת כיסוי דק אחיד וחלק לעור פנים. שיטת ההתאמה עובדת על ידי מריחה של נקודה על בית החזה, אחרי מספר דקות הגוון מחמצן ומשתנה ולכן חשוב למרוח לפני תחילת העבודה כדי לראות את צבעו המדויק על העור. דרך נוספת היא אפילו לצאת החוצה אל האור ולבדוק במספר תאורות כדי להבטיח התאמה מושלמת
  • לגבי צלליות וסמקים – השתמשי בגוונים חומים, צבעי אדמה, ברונזה, אפרסקים, ורדרדים, והימנעי משימוש בצלליות או סמקים מלאים בנצנצים ושימרים. הגוונים הורודים יתאימו יותר לנשים שגוון עורם בהיר יותר, האפרסקיים, הברונזה וצבעי האדמה, יתאימו לנשים בעלות גוון עור בינוני, ואילו החומים והגוונים הכהים יותר יתאימו לנשים בעלות עור כהה.

***

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

Step by Step למראה הטבעי המושלם

 

איפור ושיער: טס מטלר

שמלות: יואב ריש, fishndag ,אליה וטין , שירי נובק

צילום: רותם ברק

סטיילינג: לירון עציון

פרחים בשיער: ארנונים

אקססוריז: הלן וסיאנה, boho reina

קטגוריות
מידע שימושי,ביוטי
תגיות
יואב ריש,פישנדג,אליה וטין,טס מטלר,טיפים לאיפור,איפור טבעי,איפור כלה טבעי
Menu Title
x