החתונה של טל ואביעד | מגזין חתונות – מיי דיי

החתונה של טל ואביעד

טל ואביעד (לא אלו מהרדיו) הרימו חתונת צהריים קלילה ושמחה, ואף זכו לברכה מרגשת מהצמד המקורי (כן אלו מהרדיו). ככה נראתה חתונת השישי של השניים

לקראת היום הגדול של טל ובן זוגה אביעד חיפשו קרוביהם דרך מקורית להפתיע אותם – והאופציה המתבקשת הייתה לפנות למגישים טל ואביעד. מהר מאוד התברר עד כמה המהלך נראה טבעי בעיני קרוביהם, שכן צמד המגישים מתכנית הרדיו האייקונית ‘הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס’ קיבל שתי פניות נפרדות – אחת מהמשפחה ואחת מהחברים – ולכן הקליט שתי ברכות מצולמות נפרדות, שהוקרנו בחתונה עצמה. “באיחול השני הם כבר אמרו ‘בפעם השנייה – מזל טוב’”, נזכרת טל, “זה היה מצחיק וחימם את הלב”.

“כשאנחנו ביחד אנחנו מקבלים הרבה תגובות מאנשים על השילוב של השמות שלנו”, מסבירה טל על ההתעניינות הרבה שלה הם זוכים בגלל שמותיהם, “ולמרות זאת, רוב האנשים לא עשו את הקישור עד שראו את השמות כתובים בהזמנה לחתונה”.

החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד

למרות שהיה להם המון זמן לעבוד על תכנוני החתונה שלהם (טל ואביעד היו מאורסים במשך שנה והזוגיות ביניהם החלה לפני שמונה שנים וחצי), השניים החליטו לתקתק את הסגירות לחתונה שלהם במשך שלושה חודשים בלבד, במהלכם, אביעד, איש עסקים שחי על הקו בין ישראל ואוסטרליה, לא היה בארץ חודש שלם.

השניים הפגינו גישה סופר קלילה לאורך כל שלב התכנון, הסתמכו על האינטואיציה שלהם ועל המלצות שקיבלו, וסגרו תאריך לשישי אביבי בצהריים בבית על הים. אחת ההחלטות הבודדות שטל נתקעה איתן הייתה בסעיף הטוטאל לוק: “אחרי בערך עשרה מעצבים הגעתי לדנה הראל המקסימה, בעקבות שמלה ספציפית שראיתי באינסטגרם. מדדתי אותה וידעתי שמצאתי את השמלה המושלמת, שהרגשתי שנתפרה בדיוק בשבילי. הבעיה היחידה הייתה שהיא מאוד צמודה עם יכולת תזוזה קצת מוגבלת, מה שחייב אותי לחפש שמלה שנייה”. בסופו של דבר היא מצאה אוברול מנצנץ עם גב פתוח של לי גרבנאו, שאותו ייעדה לשלב הריקודים.

טל ואביעד פתחו את היום הגדול שלהם בסוויטה במלון ‘סטאי’ בתל אביב, ובשום שלב בבוקר ההתארגנות הם לא נפרדו: “החלטנו שאת הלילה שלפני החתונה אנחנו רוצים לבלות כמו את כל שארית החיים שלנו – ביחד”, מסבירה הכלה. בשעות הצהריים, מול 380 האורחים שהתאספו ב’בית על הים’ באווירה הרגועה של יום שישי, הפכו טל ואביעד לבעל ואישה באופן רשמי, וניתן האות להתחיל בחגיגות. השניים, שנפגשו לראשונה במסיבה לפני 11 שנה, סגרו מעגל בדרך הכי טובה שיש – על רחבת הריקודים, במסיבה נוספת, שהם לא ישכחו כל החיים.

החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד

החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד

החתונה של טל ואביעדהחתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעד החתונה של טל ואביעדהחתונה של טל ואביעד

השתתפו בחתונה:

מקום האירוע: בית על הים // צילום סטילס: כפיר שלום // צילום וידאו: יאיר שילוח // שמלת כלה: דנה   הראל // אוברול כלה: לי גרבנאו // איפור ושיער: שירן שפלר // נעלי כלה: אלדו // תכשיטים ואקססוריז לשיער: סברובסקי // טבעות: יד הזהב // בגדי חתן: Peter Jackson // זר כלה: משק רוזלמן // הזמנות חתונה: אחותה של הכלה // עיצוב: משק רוזלמן // מוזיקה: נועם צלנר // שיר כניסה לחופה: אריק איינשטיין – אהבה ממבט ראשון // שיר שבירת כוס: Real Love // מקום התארגנות: סטאי, תל אביב

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונה ליד הים,חתונות שישי
תגיות
בית על הים,חתונה ליד הים,דנה הראל,חתונות שישי
Menu Title
x