אימפקט הפקות | מגזין חתונות – מיי דיי
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

אימפקט הפקות

הפקה

אימפקט הפקות
טלפון: 050-6286950

אנחנו ב'אימפקט הפקות' מכירים את הרצון והצורך להפוך את האירוע שלכם למשהו אחר, מיוחד יותר. למעשה זה בדיוק מה שאנו אוהבים כל-כך לעשות. הצוות שלנו מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בהפקת אירועי שטח מכל הסוגים, גדול וקטן.

זו השנה החמישית שאימפקט הפקות מלווה זוגות אל היום הגדול שלהם, ואנו עושים זאת באהבה גדולה, לא מכירים דרך אחרת. עם רקע של הפקות חתונות גדולות וקטנות, בבתים פרטיים ובשדות חקלאיים, במקומות פחות שגרתיים וגם בגני אירועים, אספנו לנו מבחר ספקים מצוינים בכל אחד מהתחומים שדרושים לחתונה מ-א' עד ת'. הניסיון והאהבה הגדולה להפקות הביאה אותנו להיות שותפים להקמת מצפה רועים, אחד המקומות המבוקשים כיום להפקת חתונות בטבע.

אנחנו מאמינים שצריך להביא את אופי הזוג אל תוך תכנון ואופי החתונה, ולייחד אותה להם. יחד, בתהליך משותף, נבנה חתונה מושלמת, כמו שאתם רוצים ובהתאם לתקציב שעומד לרשותכם.

נחשוב, נטייל ונמצא יחד לוקיישן מתאים ואחרי שנבחר - נהפוך אותו לייחודי ואטרקטיבי בעזרת כל הכלים הרבים העומדים לרשותנו.  כך שבין אם מדובר בפינת טבע קסומה או בחצר האחורית בבית שלכם, פתרונות העיצוב והאירוח שלנו יחד עם תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר, יביאו להפקת אירוע בלתי נשכח.

בואו עם החלום המשוגע שלכם - אנו נדאג להגשים אותו!

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
המלצה על אימפקט הפקות
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר
Menu Title