הרב אילה שני | מגזין חתונות – מיי דיי
contact us

הרב אילה שני

עורכי טקסים

הרב אילה שני
טלפון: 050-2435000

נעים מאוד, הרב אילה שני, בעלת ניסיון רב בעריכת חתונות בהשראה יהודית, חילונית ואישית משנת 2006. איתי הטקס שלכם יהיה בידיים הבטוחות והמקצועיות ביותר.

דמיינו את הטקס שלכם: מתאים לעולמכם, לדרך חייכם ולסגנון האישי שלכם. טקס שבו המילים, המוסיקה, הברכות, האווירה – מבטאים אתכם בדיוק ובשלמות.

הדרך לעשות זאת תהיה מהנה ומרגשת, ואת התוצאה תישאו בלב לשנים רבות.

אנו נלמד יחד את משמעויות הטקס ונעצב טקס ייחודי, ערכי ובלתי נשכח, שכולו אתם.

 

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
 • מור גולדרינג
  18.6.2019

  הרב אילה שני ערכה לנו את הטקס. מעבר לליווי מהרגע הראשון הכוונה עצות ועבודה משותפת כדי ליצר טקס שיהיה הכי מרגש והכי שיקף אותנו אילה הייתה פשוט מקסימה מרגיעה והכל היה בזמן והכל התנהל בצורה מושלמת. ממליצה בחום!

 • נועה בורג
  28.5.2019

  אמ;לק: אילה מקסימה.

  ובאריכות:
  מיד לאחר ההצעה היה ברור לי שהחתונה תהיה חילונית ושוויונית. ביקשתי מאבישי להתרשם מטקסים של אילה וביקשתי ממנו לסמוך עליי (בכל זאת הולכים להתחתן). אחרי הפגישה הראשונה עם אילה, אבישי אמר לי שעשינו בחירה טובה והוא שמח בבחירה.
  בפגישה הראשונה ישבנו עם אילה והיא הסבירה לנו על הטקס החילוני, על הערכים שהיא מעבירה בטקס,על הברכות וההתנהלות הכללית. הכל ברוח טובה ועם אפשרות להכניס את הערכים, רצונות והדברים שחשובים לנו. מהפגישה ההיא התחלנו בתהליך בניית הטקס. אילה כתבה את הטקס בצורה רגישה, מקסימה ומשקפת את הרצונות שלנו. עד הדקה האחרונה (מילולית, עד הדקה האחרונה) עוד שינינו דברים שהתאימו לנו ותמיד אילה הייתה קשובה ודייקה את הדברים.
  הטקס עצמו היה כיפי, שוויוני ומצחיק לפרקים. הקהל התחבר והתרגש איתנו. קיבלנו תגובות חיוביות על הטקס. על כך שהטקס היה אישי, ראו שהוא “שלכם ממש”.
  אילה סבלנית, קשובה, בעלת ידע רחב, רחבת אופקים ויצירתית. כל מה שיכולנו לבקש ברב.
  שיהיה לכולן/ם מזל טוב!

המלצה על הרב אילה שני
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר
Menu Title