מתחתנים בראש שקט - מציאת מקום וניהול אירוע מקצועי | מגזין חתונות – מיי דיי
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

מתחתנים בראש שקט - מציאת מקום וניהול אירוע מקצועי

הפקה

מתחתנים בראש שקט - מציאת מקום וניהול אירוע מקצועי
טלפון: 054-2205490

"מתחתנים בראש שקט" הוקמה ב-2016 ע"י עמית וניר קנטור.

 החברה מספקת שני שירותים עיקריים:

 1. מציאת מקום לחתונה תוך חסכון בזמן והוזלת מחירים (שירות זה ניתן ללא עלות)
 2. ניהול חתונה מקצועי מטעם הזוג.

עמית קנטור התחילה את דרכה בארגון וניהול חתונות לאחר החתונה הפרטית שלה, בה בחרה שלא לקחת ניהול חיצוני מתוך אמונתה שתוכל לדאוג לכל בעצמה ולהיות גם כלה וגם מנהלת במקביל (ככה זה כשאת פריק קונטרול).

"ביום החתונה הרגשתי על בשרי עד כמה טעיתי. בדקתי את הדברים לעומק, ראיתי עד כמה מורכב אירוע של חתונה והחלטתי ללוות כל חתן וכלה החל בחיפוש המקום המושלם עבורם ועד ניהול יומם המיוחד, וכך לתת להם את השקט הנפשי שלי לא היה."

יום החתונה הוא יום עמוס מאוד וגדוש באין סוף פרטים ורגשות. הרבה זוגות בוחרים לבקש מקרובי משפחה לעזור ולהיות בקשר עם הספקים השונים: האולם, הקייטרינג, הבר, המעצב ועוד... ברוב המקרים מעידים בדיעבד שזה לא היה מוצלח ובטח שלא הושג המיטב.

בעיניי, תפקידם של בני משפחה והחברים ביום החתונה הוא ליהנות אתכם ולא לעבוד.

זה יום בו צריך "לשחרר" ולהעביר את המושכות למישהו מקצועי אחר.

מנהל חתונות אישי לא רק מסיר דאגות מהלב ומהראש של בני הזוג ושל משפחותיהם, אלא גם חוסך הרבה כסף על ידי הכוונה להחלטות נכונות בתקופה שלפני החתונה, בפיקוח על בר האלכוהול ובפתיחת כיסאות רזרבה.

נשמח ללוות אתכם במציאת המקום האידאלי עבורכם וביום חתונתכם באהבה ובביטחון כך שתוכלו לחסוך זמן וכסף וממש להיות אורחי VIP במסיבה הכי טובה שתהיו בה!

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
 • רינת בן רובי
  12.8.2019

  בקצרה: כדי לשחרר מכל עיסוקי החתונה ולהינות בלי דאגות בחתונה חובה בעיניי לקחת ניהול אירוע- ואם זה ניהול אירוע אז זה רק מתחתנים בראש שקט.

  מהשיחה הראשונה שלי עם עמית ידעתי שיש פה עסק עם אנשים טובים וכשסוגרים ספקים לחתונה חיייביים סביבכם אנשים טובים שעובדים מהלב, כאלה שמבינים שאתם מתחתנים רק פעם אחת ושמה שנראה להם כעבודה יום- יומית הוא קצת יותר משמעותי בשבילכם.
  על מקצועיות אין אפילו מה לדבר, ניר ועמית היו זמינים כל הזמן לכל שאלה הכי לא קשורה בעולם ואין דבר שהם לא יודעים..

  לפני האירוע שיגעתי את עמית בשאלות והתייעציות הזויות שהיא ממש לא הייתה חייבת לענות לי עליהן, אבל לא רק שעמית לקחה כל שאלה שלי ברצינות, היא גם הייתה בודקת איתי אח”כ מה קורה ותמיד היה לה הכי איכפת בעולם! 😍
  התחתנו שבוע שעבר וזכינו שניר יהיה המנהל אירוע שלנו. בהתחלה בעלי לא הבין למה אני מתעקשת על ניהול אירוע, אבל כבר מהפגישה הראשונה שלנו עם ניר הוא אמר לי ישר וואווו איזה מזל!!!! אנחנו הכי לא מחוברים, היינו חייבים מישהו שיפקס אותנו ובאמת שאין לי מושג איך משהו היה קורה בלי ניר. בחתונה הוא היה בכל מקום, כל הזמן ולפני שהספקנו להבין מה קורה דברים פשוט קרו.
  אז המלצה חמה, תרימו טלפון לעמית!

המלצה על מתחתנים בראש שקט – מציאת מקום וניהול אירוע מקצועי
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר
Menu Title