סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים | מגזין חתונות – מיי דיי
contact us
נשמח לקבל פרטים נוספים
heart

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים

הפקה

סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
טלפון: 050-8508105

עכשיו, כשאתם עומדים בפתחו של אירוע חשוב, אתם בטח תוהים איך להפוך את אותו למשהו אחר, משהו באמת בלתי נשכח. בשביל זה בדיוק אתם מוזמנים להכיר את סתיו אגם, מפיקת אירועים מומחית ומנוסה.

כאשר מפיקים אירוע, חשוב להתייחס ולדאוג לכל הפרטים, מהקטנים ועד הגדולים , ובמקביל לתת למומחים לעשות את כל העבודה ולהשאיר אתכם בראש שקט.

הפקת אירוע ממש לא מחייבת בתקציבי ענק, וזו בדיוק כל החוכמה. סתיו מביאה איתה איכות עם יצירתיות, יכולת ארגון והיכולת לממש כל רעיון , כך שאתם תחלמו וסתיו תגשים לכם את החלום.

סתיו אגם, בוגרת שנקר לעיצוב ניהול והפקת אירועים, בעלת ניסיון עשיר בתחום האירועים ובייחוד אירועי שטח ושזירת הפרחים, ויש לה יכולת מופלאה להפוך את היום המיוחד שלכם לרגוע ומהנה ככל האפשר.

כלות ממליצות

הוספת חוות דעת
  • ליהי רשוק
    26.5.2018

    איך מגדירים שלמות? סתיו אגם.
    את סתיו בחרנו גם לעיצוב וגם להפקת החתונה שלנו אחרי פגישה אחת איתה בלבד. לא הסכמתי להיפגש עם עוד מפיקות,ישר התאהבתי. ההתלהבות, החיוכים והאהבה שלה לתחום משכה אותי ברגע. סתיו קלטה אותי ומה אני רוצה לחתונה, את הקונספט המיוחד שלי וישר הציעה הצעות ששיפרו בטירוף את האירוע. מהפרחים והפרטים הכי קטנים ועד הצילייה המטורפת שהרימו, כל התהליך תמיד התלווה בחיוך וחיבוק וצחוק. סתיו העניקה לי ביטחון ושקט, ולגמרי סמכתי עליה בהכול. ובצדק, היא שיחקה אותה! באירוע קונספט שבועות, חתונה לבנה מטורפת, סתיו הקימה הפקה לא מהעולם הזה! וגם ביום האירוע תמיד עם חיוך, דואגת ומלווה כל הזמן. אם את מחפשת שלמות אז סתיו היא לגמרי הכתובת!

המלצה על סתיו אגם – עיצוב והפקת אירועים
*
*

* שדה חובה. כתובת המייל לא תופיע באתר
Menu Title