4

איך בוחרים שמלת כלה?

ארוכה או קצרה? ממשי או מטול? בסגנון קלאסי או בוהמייני? יש כל כך הרבה החלטות לקבל לגבי שמלת הכלה שלך. כך תקבלי את כל ההחלטות הנכונות

קשה להתווכח עם העובדה שהדמות הכי דומיננטית בחתונה היא הכלה. תשומת הלב של האורחים מופנית קודם כל אליה, ולכן מומלץ שזה יהיה הערב היפה ביותר בחייה בו היא תציג לוק בלתי נשכח. בדרך לשם, אחת מההחלטות הכי חשובות שלכן לקראת החתונה היא השמלה. בנות רבות מדמיינות מגיל אפס מה הן ילבשו ביום הגדול בחייהן, ולכן זה הזמן שלכן לבטא את כל הפנטזיות האופנתיות שלכן, להיראות flawless ולהשאיר את כולם (ובעיקר החתן) בפה פעור. כדי להגיע לאפקט הוואו המתבקש, מעצב שמלות כלה צריך לדעת איך להתאים לכל אחת את השמלה הכי מדויקת בעבורה ולהרים את הביטחון העצמי שלה לגבהים חדשים.

1
מראה סופר טרנדי? לגמרי אפשרי. מעצב: רן צוריאל
8
סטייל רומנטי ומלא בזרימה. מעצב: רן צוריאל

המתכון לשמלה המנצחת

מעצב טוב צריך להקפיד על שלושה פרמטרים בדרך לשמלה הנכונה: הגזרה, הבד והטוויסט. קודם כל, הוא צריך להכיר את גוף הכלה, לדעת מהם היתרונות הבולטים שלו ולהדגיש אותם. במקביל, אסור לשכוח את עניין הנוחות: כלה מעבירה שעות בתוך השמלה ועוברת איתה דרך לא קצרה: צילומי זוגיות, קבלת פנים, החופה ובסוף רחבת הריקודים. חשוב שלאורך כל היום הארוך הזה השמלה תעניק לה נוחות מקסימלית. איך משלבים הכל בשמלה אחת? בשתי מילים – מקצועיות וניסיון. איש מקצוע מיומן יידע להדריך את הכלה ולהראות לה מהם קווי החיתוך שמתאימים לה, מה הבד הנכון עבורה ומה הגזרה שתהיה הכי מחמיאה.

2
הטוויסט זה שם המשחק. מעצב: רן צוריאל
4
כל מה שנמצא בצ'ק-ליסט שלך בשמלה אחת. מעצב: רן צוריאל

טאץ' אישי

במקביל, שמלת כלה צריכה לתת את הבמה לאופי של הכלה ולהוציא אותו החוצה. מעצב טוב יידע איך לגרום לשמלה לבטא את הסגנון האינדיבידואלי שלך: נגיעות אישיות, זיהוי הסגנון שאת מתחברת אליו והחומרים שאת אוהבת. שמלה טובה מעניקה לכלה הרגשה אותנטית, טבעית ולא של תחפושת. ברור שהשמלה תביא אותך למקום חדש ואחר, אבל את עדיין תרצי להרגיש את עצמך בתוך כל התהליך.

5
תני לאופי שלך להתבטא. מעצב: רן צוריאל
9
הכי אותנטי שלך. מעצב: רן צוריאל

הכל עניין של כימיה

מובן שבדרך לשמלה האידאלית צריכה להיות כימיה עם המעצב. מהרגע הראשון התקשורת של שניכם צריכה להיות טובה: הוא צריך לבסס איתך דיאלוג, לקלוט את הוויז'ן שיש לך בראש וגם את האופי שלך, ובסופו של דבר לתרגם את כל אלו לתוך שמלה. כדי ליצור את הדיאלוג הזה חשוב שהמעצב יהיה נוכח אישית בכל המדידות והשיחות כדי להכיר את מי שעומדת מולו. יש כלות שרוצות לקחת את עניין ההתאמה האישית צעד אחד קדימה ובוחרות באופציה של שמלה שהמעצב יוצר מאפס רק בשבילן. מן הסתם זו אופציה יוקרתית יותר, אבל במקרים בהם התקציב לא מאפשר ניתן בהחלט לבחור שמלה קיימת. מכאן, מעצב מקצועי ומנוסה יידע בדיוק מה לעשות כדי שהשמלה תהיה בדיוק מה שחלמת עליו.

6
זה מה שקורה כשיש קליק עם המעצב. מעצב: רן צוריאל
11
כשזה זה – את פשוט תדעי. מעצב: רן צוריאל

אז הגעת לשלב המדידות עם בנות המשפחה וה-BFFs שלך בסטודיו של המעצב וסוף סוף זכית לראות את עצמך בשמלה הלבנה? כדאי שתזכרי שהוא צריך להיות חיובי, חגיגי וסופר כיפי. פשוט נצלי אותו עד הסוף ותיהני מכל התהליך.

מידע שימושי