כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי | מגזין חתונות – מיי דיי

כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי

הצעת נישואין מפתיעה על הבמה ב'צוותא', כלה שהיא אשת תקשורת בולטת ואחות שהיא מפיקת חתונות הובילו לחתונה מדוייקת ומלאת עניין. קבלו את כל הפרטים על החתונה של רביד ושי

אי אפשר לדבר על החתונה של שי ורביד בלי להתייחס קודם כל להצעת הנישואין שעומדת מאחוריה, שבמשך כמה ימים בפברואר האחרון שברה את הרשת והפכה לויראלית.

תחילת הסיפור ב-Valentine’s Day האחרון, ערב לאחר יום הולדתה של רביד, כאשר לקח שי את רביד להופעה של עדי אשכנזי. “אני ועדי מכירות עוד מהימים בהם הייתי תחקירנית ב’מה זה השטויות האלה?׳,מספרת רביד, ״וכשהגענו להופעה כתבתי לעדי שאני בקהל והיא הגיבה בהפתעה”, נזכרת רביד. עוד לפני שהחלה ההופעה נעלם שי לרביד לחצי שעה של סידורים לטובת הפקת הרגע המיוחד, אך היא לא חשדה בדבר.

במהלך ההופעה הוזמנו השניים לבמה, לכאורה לכבוד יום ההולדת של הקולגה לשעבר, ועדי עשתה את מה שהיא יודעת הכי טוב. “היא התחילה להביך את שי ושאלה אותו: ‘לא קנית לה כלום ליום ההולדת?’ והקהל ממש צחק”, היא מספרת. “לרגע אחד פניתי אחורה מרוב מבוכה וכששוב הסתכלתי עליו, גיליתי שהוא כרע ברך ושלף טבעת. זה היה מקסים! עדי עשתה ביצוע מושלם”.ההצעה המפתיעה עוררה עניין ברשת, ורביד, רכזת המערכת בתכנית ‘אנשים’ של ‘קשת’, מצאה את עצמה למחרת מהצד השני של המצלמה, כשהתראיינה לצד ארוסה הטרי בתכנית הבוקר בהגשת נסלי ברדה.

הצעת הנישואין הגיעה רק אחרי שלושה חודשי זוגיות אבל לדברי רביד, כשזה זה – אין סיבה לחכות: “מצד אחד זה מלחיץ ומצד שני, שנינו לא ילדים ויש לנו ניסיון. זיהינו מייד את הפוטנציאל בקשר והכול זרם באופן טבעי ונינוח ופשוט הרגשנו בית”, אומרת רביד. “ידעתי שזה הבחור שלי, וזה ממש כיף שזה הרגיש הדדי. אין לנו הרבה זמן לבזבז ורצינו להתחיל חיים יחד”.

כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי

למרות שהשניים מתחזקים מעגל חברים נרחב, הם החליטו ללכת על אירוע מצומצם ואינטימי, בנוכחות 140 אורחים שנבחרו בקפידה. מי שסייעה רבות לגיבוש האירוע בדיוק לפי התכניות ותוך חודשיים וחצי בלבד, היא מפיקת החתונות המצליחה מורן גולדשטיין, אחות של רביד, שבאופן טבעי לחלוטין לקחה פיקוד על הכול. “היא אמרה: ‘אני מפיקה הכול, אתם רק תגיעו’. לא הייתה לנו שום דאגה ושום התלבטות. סמכנו עליה בעיניים עצומות. ידענו שאנחנו בידיים טובות”, אומרת רביד. מורן מצידה מוסיפה שרביד ושי בכלל לא רצו להתחתן (רביד הסתפקה בטבעת ובידיעה שהם מחויבים זה לזה), אבל מבחינתה, לא הייתה בכלל אפשרות שהיא לא תחתן את אחותה ותפיק לה חתונה מהממת. “היה חשוב לי להפיק אירוע שמאוד מייצג אותם ובחרתי בספקים האהובים עליי בתעשייה”, היא מספרת. “אני חושבת שהתוצאה מדברת בעד עצמה”.

את בוקר ההתארגנות העבירה רביד במלון ‘קראון פלאזה’, הממוקם על קו החוף בתל אביב, במהלכו השתחלה רביד לשמלת כתפיות דקיקות קיצית של ‘בנות – לולו ליאם’ שנבחרה בעזרת אחותה. משם המשיכו הזוג לצילומים בווייב אורבני בנווה צדק, ומשם למתחם האירועים ‘קסטיאל’ בפלורנטין שם התקיימה החתונה. רביד ושי בחרו לקיים טקס חופה אלטרנטיבי, ואת מקומו של הרב החליף יאיר ניצני. “הוא זרם איתנו וכתב את הטקס. היה לנו חשוב שהוא יהיה קליל, כיפי, חצי מחויך ושוויוני”.

למרות שהחתונה אורגנה בחודשיים וחצי בלבד, אין ספק שבעזרתה של מורן ובשילוב הסטייל של רביד יצאה חתונה מהממת. אהבנו ממש את לוק הכלה, שכלל כאמור שמלה מהקולב בגזרה קלילה ומושלמת לקיץ הישראלי וקוקו גבוה ולא מחייב. להשלמת הלוק – זר פרחים טריים שהקפיץ את כל ההופעה.

במבט לאחור, רביד אומרת שהמפתח להצלחת האירוע טמון בעבודה הצמודה עם האחות-מפיקה, שהורידה ממפלס הלחץ, ובאימוץ גישה קולית בכל הקשור ליום החתונה, “וגם בהמבורגרים שהוגשו באפטר פארטי למי שיצליח לשרוד”, היא מסכמת. ככה כיף להתחיל חיים שלמים ביחד.

כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי

כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזיכשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי
כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי כשהחתן הציע נישואין בהופעה של עדי אשכנזי

השתתפו בחתונה:

 מקום האירוע: קסטיאל // צילום סטילס: Ravid Perry Artographer // צילום וידאו: אבי אבייב // הפקה: מורן גולדשטיין Creative Events// שמלת כלה: בנות – לולו ליאם // שיער: אריאל דרימר//  איפור: עדיה גיגי אברג’יל טבעות: יהלומי פוזיילוב// בגדי חתן: מאסימו דוטי // זר כלה: פרידה פבלו //  Pablo Design // הזמנות ומיתוג: שירן אטד // עיצוב: רועי פבלו, מוזיקה: עדי דור, אטיסוטו // שיר כניסה לחופה: אילנית – אהבה היא שיר לשניים// שיר שבירת כוס: Pointer Sisters – I’m So Excited, מקום התארגנות: מלון ‘קראון פלאזה’ תל אביב // לוקיישן צילומים: נווה צדק // עוגה: עדי ברק, AB Cake // קייטרינג: גוסטו // בר: ברקוד

קטגוריות
חתונות אמיתיות,חתונות אינטימיות,חתונה אורבנית,חתונה בדקה ה-90
תגיות
חתונה אורבנית,חתונה אינטימית,מורן גולדשטיין,חתונה בתל אביב,שירן אטד,רביד פרי
Menu Title
x